Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne szeressem? L/15

Figyelt kérdés
Van egy 31 éves pasi. Azt hiszem szeretem. Ha nem látom ,hiányzik,ha találkozunk ,megőrülök érte. Sajnos elég ritkán találkozunk. :( Hogyan felejtsem el?
2011. aug. 11. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Bakker dupla annyi mint Te. Áruld már el mit akarsz egy majdnem apád korú fazontól?
2011. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan szeresd, de ez minden. Tartsd távol magad tőle.
2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Apakomplexus...

Egyetértek az előttem szólóval, szeresd, de kerülj tőle a lehető legmesszebbre. Még a végén kihasználja a helyzetet...

2011. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Az igaz szerelemben nem a kor számít. Szeresd nyugodtan.

2011. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
75%

Előttem szóló : Te totálisan hülye vagy? Milyen ember aki elfogadja egy kis tini lány meg 1 felnőtt érett férfi kapcsolatát? Ha már ilyen buddhista vagy hogy nem baj semmi, annyi gusztusod legyen már hogy kis gyermeket akinek tapasztalatokat kell szereznie meg kiélnie magát, nem egy 20assal idősebb pasival kell hogy tegye!


A kérdezőnek: Felejtsd el a hapsit, lesz majd a te korodon belül olyan srác akit imádni fogsz hidd el!

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólo: Ne nézd le a buddhistákat. Egyébként igen, egyetértek veled.

Szeresd, de ne találkozz vele. Gondolom nehéz gyerekkorod volt... Semmikép ne mondd el neki. Próbáld meg elfolytani, várj, pihenj, élj a hobbidnak. Mindjárt itt a suli, tanulj jól.

2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, hogy itt mindenki annyira egyszerunek tartja, hogy csak ne szeresd, vagy tartsd tavol magad tole mintha ez lenne a vilag legegyszerubb dolga. Felreertes ne essek, nem gondolom, hogy helyes 15 evesen 31 eves pasiert rajongani, de szerintem szimplan csak fellangolas, ami ilyen korban elofordul (csak atlagba az ilyen koru lanyok sztarokert rajonganak), vagyis semmi koze a szerelemnek annak a dolognak amit a kerdezo erez. lenyegeben mind1, hogy talalkozik-e vele vagy nem, ugyis idovel elmulik...:)
2011. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Normális gyerekkorom volt.Bár elég kevés barátom/barátnőm volt/van! Jobban vonzanak a 30as pasik,mint a korombeliek!
2011. aug. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!