Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igaz szerelem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem? Vagy csak romantikus képzelgés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 01:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az igaz szerelem nem hülyeség! Nagyon is van! És ha már sokan említik hogy a szerelemből egy idő után barátság lesz, az sem 100% A nagyanyám még ma is úgy az ölébe ül a nagyapámnak hogy csak na! S olyankor amikor egymásra néznek, látni a szikrázó szerelmet közöttük, amelyet még a fél évszázad sem tépázott meg! Úgy viselkednek mint a friss szerelmesek :) Én is nagyon szerelmes típus vagyok, évek után sem fakul bennem az érzés! Nagyon szerencsések azok az emberek, akik egy életen át tudják csodállni egymást, s igaz szerelemmel szeretni egymást!
2010. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem egy csodás dolog,testeden melegborzongás fut át,

ha csak a nevét kimondod,szememid könyben áznak,ha meglátod,

hangja akár a legszebb énekesmadáré cseng füledben.Érintése akár

a legfinomabb selyem,ha átölel,mintha testedet az övéhez tervezték

volna,beleolvatsz.Néha úgy érzed a szived szakad ketté mikor rá

gondolsz,de nagyon szereted és bármit megtennéll érte,ha kell akkor

meghalnál,csak hogy ő tovább élhessen..

2010. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű:) Mert az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha qurvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2010. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hogyne létezne.Én megtaláltam az igazit ;)

Mindenki megtalálja az igazit;)

2010. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!