Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel még mindig?

Figyelt kérdés
Adott egy exbarátnő. Barátságból indult, hosszú ideig haverkodtunk, mindent megosztottunk egymással. Kapcsolat lett belőle, de nem működött, sajnos rendszeresen kezelik, illetve alkoholista is, van egy sajátos világnézete. Most is szoktunk beszélni, sérelmezi, hogy szeretnék tudni a dolgairól, szerinte féltékenység, szerintem meg csak érdeklődés. Szeretném, ha egyenesbe jönnének a dolgai és, hogy normális párkapcsolata legyen, ne menjen bele hülyeségekbe. Persze azt csinál amit akar, de valahogy nem tudom soha megállni, hogy ne vájkáljak a magánéletébe. Másnál ilyet eddig nem tapasztaltam, de azok teljesen más helyzetek voltak, valahogy eszembe se jutott. Ok, ne vájkáljak, ebbe igaza van, de amikor vagy két évig a dolgaival fárasztott, most így hirtelen nehéz megállni. Szeretem, ez nem kérdés, de párkapcsolatot nem szeretnék tőle. Szerintetek miből fakadhat a kíváncsiságom?
2015. márc. 16. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból, hogy gáz vagy öregem. Elfojtott birtoklási vágy.
2015. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez is egy meglátás. Mivel régebben gázos dolgai voltak, így szeretném jó irányba terelni. Még ösztönzöm is, hogy ismerkedjen és építsen ki normális kapcsolatot. Miért jön ebből a birtoklás?
2015. márc. 16. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!