Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lany baratomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 3 eve ismertem meg ezt a bizonyos lanyt...

Azt tanacsoltak nekem,hogy csak varjak mert az ido segit de rohadtul nem segitett itt semmit :))

Joljonne egy kis segitseg...elore is koszonom. :)



2015. márc. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha összejöttök akkor veszett a barátság, ha elmondod neki akkor nem biztos, de akkor is megváltozik a kapcsolatotok. Megéri elveszíteni a legjobb lánybarátot, de szerezni egy barátnőt?

Ezt te döntsd el. :)

2015. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elfelejted. A barátzónából nincs kiút.
2015. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ertem...

Egyszer azt mondta,hogy ha idosebb lennek 1-2 evvel akkor mar biztos,hogy tobb lenne kozotunk mint baratsag es a mostani pasija pont ugyanolyan mint en :o

Ugyertem,hogy csak abban kulombozunk,hogy o mas sportot uz.

Lehet,hogy van egy kis eselyem nalla?

2015. márc. 16. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed barátom,ez a duma hogy 1-2évvel idösebb lennél akkor óhéber baromság mint az állat,nekem is ezt mondta az eggyik lány "barátom" akit mindennél jobban imádok ő 18én most 25,régen céloztam rá,hát de túl idős vagyok meg vele egykorú pasi kéne stb...most meg egy majdnem 28éves fószerrel van eggyütt úgyhogy azt se hidd el neki amit kérdez...
2015. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát, a legtöbb fiú-lány barátságból ez lesz. De ne ess kétségbe. Szerintem szerencsésnek is mondhatod magad, amiért jóba vagy vele. Légy türelmes és megértő, aztán majd kialakul valami. Talán apró kis alig észrevehető dolgokkal adhatod a tudtára, hogy mit is érzel iránta. Ezt követően, ha ő is szeret, éreztetni fogja veled.

Sok sikert, hajrá, hajrá! :)


(Remélhetőleg, ha ez tényleg egy jó barátság, legyen bármi, később is jóba lesztek, ettől ne félj.)

2015. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!