Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg a lányoknak könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg a lányoknak könnyű fiút találni. Legalábbis a fiúk jönnek mindig ezzel, hogy könnyebb a helyzetük. Na, de akkor?

Figyelt kérdés

19 vagyok ,lány.

A kinézetem megítélni alig ha tudnám .. Annyi biztos,h az önbizalmam nem túl sok mostanában .Amikor volt barátom,akkor helyén volt, szerintem legalábbis. Egy éve,hogy nem vagyunk együtt.

Mikor szakítottunk , abban az időszakban több fiú is érdeklődött, de sajnos nem tudtam értékelni a figyelmüket,így megmondtam nekik,hogy nem szeretnék semmit tőlük..... Akkor még hiányzott nagyon a volt barátom.


De most..mikor úgy érzem,készen állnék arra,h legyen egy barátom,és végre ne a múltban éljek..nem érdeklődik senki komolyabban .

Neten van,h írnak ismeretlenül emberek , egy hónapban 1-2 általában szokott lenni . Őszintén,nem túl meggyőző a szövegük ,és kinézetre sem fognak meg . Persze,tudom ,egy képről még nem lehet eldönteni,de ha úgy érzem ,hogy nem,akkor nem tudok vele mit kezdeni . A másik meg,hogy 23-14 évesek is ismerkednének, de ők már nyilván komolyabb kapcsolat céljából..család stb.


Élőben ismerkedni,még ha szeretnék is, se tudnék ..úgy veszem észre ,mindenki a telójába van bújva ,ez az egyik a másik meg ,nem is lenne bátorságom bármit is szólni ismerkedés céljából.

Egyetemen egy két fiúval beszélek közös ismerősök által ..de ott sincs olyan,aki érdeklődne irántam,vagy magától odajönne.



Én mindig úgy hittem,hogy ha egy lány nem éppen szép ,tehát csúnya ,akkor azért nem érdeklődnek iránta...és van a másik eset,hogy ha valaki túl szép,akkor meg azért nem .

Én egyik kategóriába sem tartozok ... Kezdem nem érteni..már magamat sem:D .


A kisugárzásommal lehet baj nyilván...amin nem csodálkozok,mert mikor barátom hiányoltam hónapokon át,tuti nem pozitív energiát sugároztam...



Szóóval úgy mindent összevetve ennyi. Lányok ,köztetek van ilyen,aki szintén ilyen helyzetben van?

Fiúk,nektek erről mi a véleményetek?


2015. márc. 16. 20:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Az igazságot írtam. :)
2015. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

egy nőnek vagy legyen egyénisége,vagy legyen könnyen dugható és igazán jó az ágyban,de legalább kapható!


ebből a kettőből lehet választani,akiben egyik sincs meg az ne akarjon már csodát pls...:D

2015. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Ensam skog ***** válasza:
Szerintem kevesen vannak azok akik 30 alatt családot alapítanak. Mindezt anyagi megfontolásból mondom. Ez most nagyon csúnyán fog hangozni de én így gondolom. Álltalában iylenkor még az ember ereje teljében van. Kezdi szépen építgetni a karrierjét ezért nem fogja az egészet elcseszni egy gyerekkel. Hanem majd később. Ha már lesz anyagi biztonság stb. stb. Válogatni tudsz mert van miből, de azért neked is kell szerintem jeleket adni, hogy itt vagyok szabad vagyok. Később meg ha nagyon egyedül leszel úgy is lejebb adod a szintet. (tapasztalat)
2015. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%
Arról mi nem tehetünk,hogy válogatsz,majd még semmit nem is teszel érte,de elvárod,hogy az öledbe hulljon...Na ne...
2015. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
40%
akik kezdeményeznek nálad azokat mind elhajtod, tehát jobbat akarsz mint amit a nagy segged miatt megérdemelnél. Meg különbenis minden nő egoista és aljas.
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Tessék-lássék. A kérdező Szegeden tanul, én felajánlottam, hogy fussunk össze egy sétára, beszélgetésre, aztán még erre sem hajlandó :D
2015. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Sunshine City Boy : ebben a pillanatban láttam meg a leveled,mivel most néztem fel megint gyk-ra. De ez annyira tipikus ..csak pár óra telt el ,és már mást kell levonni.
2015. márc. 16. 23:02
 28/39 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat!

válogatósnak írtatok többen is.. elgondolkodtat amúgy bevallom.

ennek ellenére még mindig azt gondolom,h itt nem csak a válogatásról van szó. mondok egy példát..ha tegyük fel,te oda vagy a rappért, és ismerkedés céljából ír neked egy rocker ,akkor te is érezheted,h valami nem stimm...és nehéz elképzelni,h ebből valami komolyabb legyen.

a zene hülye példa,tudom..főleg ide,mert az nem választ két embert szerintem szét,de egy példának ezt tudtam felhozni... a különbségek miatt.

2015. márc. 16. 23:09
 29/39 anonim ***** válasza:
micsoda bölcs példa volt :,D epic.
2015. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

4po11y/ON

még azt lefelejtettem ,h Téged sajnállak bakker.

aki már itt éli az életét,annak már baj van.

2015. márc. 16. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!