Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják itt, hogy az ember "keressen" ilyen meg olyan párt magának, mintha az olyan könnyű lenne? Mintha az olyan könnyű lenne, mintha minden bokorban lenne valamilyen, csak válogatni kell.

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem könnyű dolog, akkor egyesek miért állítják be úgy?
2015. febr. 15. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány ellenkező neművel is beszélgettél az utóbbi évben párkeresési szándékkal?
2015. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert egyeseknek tényleg könnyű, csak belőlük általában hiányzik az ep.., emp..., entalpia
2015. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mert a "jajj, egyedül vagyok" jellegű kérdésekre ez a legkielégítőbb válasz, és megoldás is egyben.
2015. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, nem terem minden bokorban, éppen ezért kell keresni. Én közel 30 éves koromra találtam meg azt, akivel értelme volt összekötni az életemet, de megtaláltam.
2015. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kereses nem azt jelenti, hogy konnyu is lesz. De meg mindig tobb eselyed van, ha nem varsz a sult galambra, hanem teszel az ugy erdekeben.


Amugy meg, lehet valakinek konnyebb valakinek nehezebb, de az elet errol szol. Es nem csak parkapcsolat teren.

2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki a mai világban normális partnert akar, annak szerintem nincs könnyű dolga, elég sok a felszínes, középszerű emberke, távlati célok nélkül stb. Viszont ha nem próbálkozol, akkor nullára csökken az esélyed, hogy találj valakit, ezért kell keresned.
2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ebben nincs semmi újdonság.

Van akinek könnyebb van akinek nehezebb. Hogy miért az már kicsit bővebb,

2015. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!