Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elítélendő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elítélendő ha így viselkedem vagy az emberek ilyenek általában?

Figyelt kérdés

kedves vagyok mindenkivel meg ilyenek de amúgy csak megjátszom magam mert annyira nem is érdekelnek mások meg meghallgatom a problémáikat nagyjából odafigyelek de mindig azt várom mikor hagyják már abba a rinyálást meg a siránkozást adok pár tanácsot együtérzően mosolygok és ennyi néha felajánlom a segitségem is de csak hogy kedvesnek gondoljanak ezeket csak azért csinálom mert szeretem ha annak gondolnak meg olyan aranyos ezért velem mindenki

más is ilyen?


2015. márc. 17. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira nem, igazából engem se túlzottan érdekelnek a dolgok, kb úgy vagyok mint te.
2015. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Add magad,ha valakit nem akarsz meghallgatni,ne tedd,es nyugodtan megmondhatod hogy nincs turelmed masok panaszkodasat hallgatni.En leszoktattam az anyukamat a panaszkodasrol.Amikor elkezdett panaszkodni,azt mondtam neki hogy ne panaszkodj,talalj megoldast,vagy menj el pszichologushoz mert o"k erre valok.
2015. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok. Igazából régebben cuki lány voltam, mindenkinek segítettem (igazából akkor még tényleg önzetlen voltam), aztán szépen ki is használtak, bántottak. Ma már nővé cseperedtem és ezzel együtt megszünt az igazi kedvességem, meg ilyenek. Szóval mindennap egy színház... C'est la vie!
2015. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom de szerintem ez nem túl jó viselkedés. Neked se jó, igazából nekik se jó...

Én azt mondom amit gondolok. Szeretem mások történeteit meghallgatni, nem érzem terhesnek a problémákat amíg azok nem a sajátomék. De ha unom már és idegesít megmondom, legalábbis utalok rá. Nem érdekel ha megbántom őket, mert legalább tudják hogy hogyan állnak velem. Szerintem mondjuk az ember úgy viselkedjen ahogy elvárja a többi embertől hogy vele viselkedjenek. Én nem örülnék egy őszintétlen barátságnak. :)

2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!