Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónap után negatív teszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után negatív teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2 hónapja fekudtunk le,vedekeztunk es nem szakadt ki. Egyszer megjott 35 napra (első alkalom volt), most ma vagyok a 35. Napon. Általaban ennyi napos a ciklusom. Feltem nehogy baba legyen.Ma teszteltem (X-epil) reggel, 2.vizeletből, és negatív lett a teszt. Ez mennyire megbízható? Valószínű hogy a stressz miatt késik? 18l

2015. márc. 17. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Valsózínáleg smemi sem fog igazán megnyugtatni. Ilyenkor érdemes lenne elmenni a nőgyógyászodhoz. Vagy várnod kell.

2015. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence_ ***** válasza:
99.999%
2015. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Még így is izgulok picit amíg meg nem jön.
2015. márc. 17. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem vagy terhes kimutatta volna a teszt ennui idō után fōleg h reggeli pisibōl csináltad.viszont nem értem hogy miért jelent sok lánynak ilyen feszültséget a szex.nem rossz indulatból mondom tényleg csak ha védekeztetek nem szakadt ki minden okés volt nem kellene ennyire félni.:) annyi lánynál látom hogy így fél úgy fél.így lehet egyáltalán normálisan élvezni a szexet?! Bocsi de ezt le kellett írnom.minden esetre nyugi :) 21/L
2015. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:) Igazából a teszttől megnyugodtam,csak az zavar hogy még nem jött meg a menzeszem.Fáj alul a hasam néha,de még nem jött meg. 35 napra szokott kb,az ma van. Igaz még nem állt be,és mivel ez az ekső szexuális együttlétem volt kicsit megzavarodhat.De az első menzeszem is 35 napra jött meg,azóta nem fekudtunk le,es ha most késik az már nagyon sok nap lesz,nem? Egyébként semmilyen tünetet nem produkálok,teljesen jól érzem magam.De maga a gondolat,tudod :)
2015. márc. 17. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok :) igazábol nincs ezzel gond hogy késik nekem is volt még 18évesen is hogy sok napot késett a mensim meg volt hogy kimaradt egy teljes hónapot is és már nem voltam szūz én sem.:)nem kell aggódni sok dologtól késhet.:) az más ha ez volt az elsō nem tudtam akkor érthetō hogy aggodsz/aggódtál.idōvel el fog múlni az aggódásod:) csak tényleg annyi lánynál olvasom hogy betegesen fél a teherbe eséstōl és nem értem hogy ōk minek szexelnek egyáltálán.de mégegyszer bocsi így már minden világos a te eseteddel kaocsolatban :)
2015. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj,köszönöm hogy ilyen megértő vagy.:)
2015. márc. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!