Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most minek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most minek számít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 2 évvel idősebb nálam. Szünetekben mindig a suli aulájában vagyok, és ő is kint szokott lenni. Már egy ideje feltűnt,hogy viszonylag elég sokszor néz. Néha szinte már olyan mintha keresné a tekintetemet. Mindig csak egy pillanatra néz rám, viszont többször is odapillant. Van amikor mosolyog is.

Bár amikor összenézünk, mindig elfordul. Múltkor egy busszal mentünk haza,először szembe álltam vele, mire elfordult, majd mikor én is hátat fordítottam, éreztem, ahogy visszafordul. Utána pedig mikor suliban hülyéskedett a barátaival, folyamatosan azt leste,hogy figyelem e. Igazából nem tudom hova tenni az egészet, próbáltam ésszerű dolgokra gondolni, de a barátaim is felhozták már,hogy biztos tetszek neki. Segítsetek!:D

És elnézést a helyesírási hibákért,de azért nagyon megköszöném a normális válaszokat.:)



2015. márc. 17. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked bejön?
2015. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.:/
2015. márc. 17. 17:23
 3/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá, az a biztos.
2015. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a lehetőséget inkább passzolom. Viszont még írhatok véleményt vaagy valamit,mert most már tényleg kíváncsi vagyok!:DD
2015. márc. 17. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel az ő gondolatait nem tudod irányítani, ezért csak az a lehetőséged marad, hogy te teszel valamit.

Legalább mosolyogj rá... vagy kérjél valamihez segítséget, ilyesmi.

Régen a zsebkendőt volt szokás elejteni, az egyértelmű jel volt. De ma már a papír zsebkendővel ez sajnos nem működik.

2015. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!