Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csaj Ribanxnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj Ribanxnak számít? 16F -14L Ismerkedés

Figyelt kérdés
Hát ismerkedtünk aztán állítólag neki 3 hónapja van barátja és ö nem járna velem! De mikor találkozunk engem ölelget és a seggét is foghatom! Aztán ha rákérdezek járna-e velem azt mondja nem meg ilyenek meg hogy ö se tudja! Ha ilyeneket csinál velem akkor ki tudja mással még miket? Akkor ez a csaj csak arra jó igaz? Vele nem szabad járnI?

2015. márc. 15. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ugy ahogy írod. Az ilyen csaj csak dugni jó. De akklr nagyon hogy lássa kivel van dolga..
2015. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát idáig eljátszottam hogy ö nem ribbanc meg ilyenek! Aztán egyszer csak előállt azzal hogy neki 3 hónapja van barátja és titkolta előlem :D Akkor mikor én a seggét fogtam akkor magyarán megcsalta a barátját! De mindegy igen ö csak arra lesz jó! Sajnos manapság csak ilyen csajok vannak !
2015. márc. 15. 01:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lány gyereknek számít. Szabad vele járni, legalább tanulgatná, hogy hogyan is kellene párkapcsolatban viselkedni.
2015. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de jót röhögtem. 16 évesen elég meredek ilyen degradáló kijelentést tenni a lányokról.
2015. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnalatos módon. De figyelj. Ha nincs jelölted, rajta kiélheted magad, közben kereshetsz magadnak barátnőt. Én ezt tenném. A gáz csak az hogy nem találok semelyikre nőt.
2015. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állítólag még szűz! De nem tudok neki hinni! Szerintem hazudik mint szokásához híven!
2015. márc. 15. 01:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem az.

egyszerűen élvezi a hatalmát feletted.

és azért mond nemet a járásra mert a vergődésedet akarja látni,amit meg is kap.

ha abbahagyod a vergődést,az irányítás és a döntések átadását és átveszed az irányítást,vagyis te döntesz arról,hogy mi lesz itt nem ő és cselekedsz,akkor fog járni veled.

2015. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rihbanc:

Mások érzelmeit nem figyelembe véve, érzelem mentesen szexuális igényét folyamatosan más más egyénnel akarja kielégíteni, nem érdekelve annak élete, s a körül élők érzelmei, életei sem.

2015. márc. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te milyen jogon álltalánosítasz a lányokról? Ennyi erõvel a mai fiúk mind egytõl egyig kis puhatökũek... ;)
2015. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!