Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak le azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak le azért, mert én kimondom azt, hogy számít nekem egy nő külseje és igényes vagyok?

Figyelt kérdés

Többször lehordtak ezért, mert szerintük magasak az igényeim és szerintük nem tudom meglépni azt, de ezek szerencsére mára már leperegnek rólam. Másoknál is ezt látom, hogy ugyanezekért szólogatnak be neki.

De most nem azért, de ha egyvalakivel fogjuk leélni az életünket az miért olyan nagy elvárás, hogy tetsszen nekünk? Ennyire igénytelenek lettek az emberek, hogy mindegy kivel, csak legyen valakim? Vagy csak a szájuk jár egyszerűen álszentek?

Nem azt mondom, hogy csak a kinézete számít, nagyon fontos a személyisége is, de inkább akkor oktataktnak ki, ha elmondom azt, hogy számomra szép csinos legyen, ettől még nem érzem magam felszínesnek és én is teszek azért, hogy jól nézzek ki.


2015. márc. 15. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igazad van! mindenki szép párra vágyik! ha autót veszel akkor is szép autót fogsz venni nem 1 ócska vasat! de sokan úgy vannak vele hogy mindegy hogy milyen csak legyen valakim!
2015. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én lány vagyok, de nem szóllak érte, mivel nekem is fontos egy pasi külseje, olyan szempontból, hogy olyannal nem tudok járni, akihez nem vonzódom... Szerintem ez alap dolog.
2015. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap dolog,hogy mindenki azzal jön

Össze , aki tetszik neki kívül - belül. De akkor szánalmas tud lenni ha egy pasi nagyon dögös,karcsú, sportos, szép arcú csajt akar maga mellé, közben ő meg egy dagadt disznó, vagy sovány kis gebe kocka aki semmit nem tesz a külsejéért. Érted ugye?

2015. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem szóllak le, és az igényes jóképű pasikat szeretem
2015. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Ebben igazad van, én ezért kezdtem el edzeni, fogyni, jobban öltözködni, hogy neki is tudjam nyújtani. Viszont én nem várom el azt, hogy sportos cicababa legyen, sőt a túlsportolt csajok nem is vonzanak, inkább azt, hogy ne legyen sovány és kövér, kettő közti állapot a legjobb és számomra szép arca legyen, ami szerintem ízlés kérdése. Szerintem nem ettől nem vagyok felszínes.

Számomra még az idegesítő mikor azzal jönnek, hogy először lehet nem fog megtetszeni, de később igen, ezt komolyan nem tudom, hogy gondolják komolyan, ha nem tetszik, akkor hogy fogom kívánni, milyen lesz a szexuális élet, hogy fogok ránézni az arcára, ezzel magamat és őt csapnám be.

2015. márc. 15. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külsőség, hiszen ha nem tetszik valaki, ismerkedni sem fogsz vele. Ez az első mnden kapcsolatban és ekkor dől el szexuálisan vonz e. Utána megismered, megszereted és ekkor már pont lecarod mit gondolnak rólatok :)
2015. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki hogy érzi. Nekem pl. nem annyira fontos a külső, mint a fizikai vonzalom. Lehet, neked furcsán hangzik, de nálam többször volt már, hogy a kettő még csak véletlenül sem fedte egymást.

Azért vigyázni kell azzal is, mekkora súlyt fektetünk a külsőre a lelki vonzalommal szemben. Főleg ha valakivel egy életet akarunk leélni. Mert az idő telik és szép, szexis öregembert ritkán látni. :)

2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Számomra még az idegesítő mikor azzal jönnek, hogy először lehet nem fog megtetszeni, de később igen, ezt komolyan nem tudom, hogy gondolják komolyan, ha nem tetszik, akkor hogy fogom kívánni, milyen lesz a szexuális élet, hogy fogok ránézni az arcára, ezzel magamat és őt csapnám be."


Ettől én is undorodom, amikor ezt mondják. Mintha ez valami teljesen jelentéktelen dolog lenne, hogy az ember vonzódik-e a párjához. A másik kedvencem a "a nagy vonzalom úgyis csak pár évig tart, utána mi lesz?" Ez meg kb. mintha azt mondanád hogy mindegy hogy a Gundelben eszel vagy a sarki hot-dogosnál, mert úgyis ürülék lesz belőle.

2015. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ez meg kb. mintha azt mondanád hogy mindegy hogy a Gundelben eszel vagy a sarki hot-dogosnál, mert úgyis ürülék lesz belőle."

Ez borzalmasah hülye hasonlat. A párunkat nem szarjuk ki idővel. Legalábbis nekem ez undorító hozzáállásnak tűnik.

Normális esetben nem cseréljük le a társunkat mert idővel csökken a vonzereje.


De más szempontból sem helytálló. Inkább úgy mondanám, hogy persze nem elhanyagolható, hogy a tortán mesteri a díszítés, vagy éppen nem a legjobban sikerült, mert nyilván a szebbhez, gusztábbhoz kapunk kedvet, de hogy az íze milyen, az megint egy más kérdés. Valahogy így van ez a külsővel és a belsővel.

2015. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!