Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hete szakítottam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szakítottam az első barátommal. Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés
Fő oka a szakításnak az volt, hogy mindketten nagyon fiatalok vagyunk, és kíváncsiak. Úgy éreztem már hónapok óta, hogy szeretnék még élni, tapasztalni, szabad lenni... És barátom is így volt vele(neki is én vagyok az első,2 éves volt most a kapcsolatunk). Utolsó pár hónapban már többet is veszekedtünk, idegesítettek a kis szokásai,ilyesmi :/ 1 hete végül kimondtuk a végszót, de most ha egyedül maradok, borzalmasan hiányzik :( Ez normális? Hiányoznak a közös beszélgetések, az összebújás... Mindig nagyon különlegesnek éreztük a kapcsolatunkat, többször volt már majdnem szakítás, de végül együtt maradtunk... Első kapcsolat után, ami egyébként tényleg nagyon jó volt az első 8-9 hónapban, mindenki mintapárnak hívott minket... Szóval normális, hogy így érzek, és idővel túl leszek rajta, vagy ez azt jelenti, hogy még mindig szeretem,csak már nem szerelemmel??:( Mert amúgy ha társaságban vagyok, akkor jól érzem magam és úgy érzem, helyesen döntöttem,de ha egyedül maradok...19/N

2015. márc. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

talán azért hiányzik ennyire, mert egy hete szakítottatok?

nem tudom, csak tippeltem....

2015. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel csoda,hogy megélted a 19.et....
2015. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják társfüggőségnek. Amikor velem szakítottak, nekem is nagyon furcsa volt egyedül. És nagyon nagyon rossz is, egész nap csak sírtam. De a fájdalom enyhül előbb-utóbb és neked meg majd jön más, vagy esetleg újra összejöttök. :/
2015. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ömm,bölcs dolognak tartod ismeretlenben leminősíteni az embert? 19 évesen 2 felsőfokúm van és egy kitűnő érettségim, tehát szerintem valamire csak fogom vinni az életben...ha már csodák csodájára elértem a 19-et:)

Köszönöm a segítőkész válaszokat! Ez az első szakitasom, így nyilván nem tudom, hogy mi ilyenkor a normális,ráadásul nagyon szerettem az exem...de el kell fogadnom,hogy ez elmúlt. Csak mert vannak,akik 1 héttel a szakítás után már mással járnak, én viszont még képtelen lennék erre,ezért gondoltam, hogy mi van,ha igazából még nagyon is szeretem?:/ De aztán rájövök, hogy ennek nagyon is így kellett lennie...érzelmi labilisságomban írtam ki a kérdést. :/

2015. márc. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!