Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Nemrég szakítottam, az elöző barátomba elsö talin beleszerelmesedtem, viszont az új "jelölt"-el még a 2. tali után (amikor virágot is kaptam) sem érzek semmit. Többi lentebb!

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos, jól elbeszélgetek vele, nagyjából egyforma az ízlésünk, de valami miatt nem érzek iránta mélyebben. Szerintem én a szerelem első látásra típusba tartozok.

Érdemes így belemenni bármibe?

Még azt sem tudom elképzelni hogy megcsókol :(

Hogy lesz így bármi? (miközben ő már szerelmes belém)


2011. dec. 12. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csókolózást sem tudsz elképzelni,akkor jobb ha nem folytatsz vele semmit.Gáz ha nincs kémia....
2011. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg szerelem első látásra eskűszöl akkor a mostani nem fog müködni ha már csókolozni sem tudnál vele.Inkább ne eröltesd és adagold be lassan neki és ne húzd tovább mert nem lesz jó vége és addig tedd meg mig jobban nem szeret beléd annál amilyen szerelmes most,mert akkor levakarni se fogod tudni



22/f

2011. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az előző kapcsolatot még beletorzít ebbe a képbe és ezért nem tudsz elképzelni vele semmit.

De ha úgy érzed ennek semmi jövője, akkor minél előbb hagyd abba vele a találkozgatást, mert ha ő már most odavan, mi lesz később... Ne okozz neki fájdalmat.

2011. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha korrekt akarsz vele lenni, akkor mond a szemébe hogy te megpróbáltad vele de nem megy... "EZÉRT", vagy megfutamodsz és csak bujkálsz nehogy találkozz vele...
2011. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben elmondtam neki h. mi a helyzet..nem megy h érezzek...és valojában nem is vagyok túl a régi kapcsolatomon.

Nagyon megértő volt, ami rendes tőle,de azt mondta vár rám ameddig csak kell!

Egyébként szívesen találkozok vele, jól elbeszélgetünk, tulajdonképp szeretek így vele lenni,de még mindig nem megy az érzelmi rész. Igaz most a virágos dolog óta csak online beszéltünk...holnap lesz a 3. találkozás...

2011. dec. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!