Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkózik az exem velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózik az exem velem?

Figyelt kérdés
Szeret még mindig és ezért nem értem hogy miért bunkózik velem. Miért?
2010. febr. 16. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
unatkozik:)
2010. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán ezzel próbálja palástolni, hogy szeret. De elég kevés infót adtál meg.
2010. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért mi mondjuk meg? vagy találjuk ki?? kérdezd meg tőle!!
2010. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két variáció van:

1. Azt szeretné,ha teljesen elfelejtenéd,és nem reménykednél soha többé semmiben.Nem akarja,hogy reményeket táplálj.Ha kedves lenne,nehezebben felejtenéd el.

2.Még mindig érez valamit irántad,és fáj neki a szakítás.

Jó lenne tudni,ki szakított kivel,és miért.

2010. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, azért, mert elege lett a veszekedésekből amik voltak. Viszont abba biztos vagyok hogy szeret engem.
2010. febr. 16. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem akar már Veled kapcsolatot,és nem akarja,hogy reménykedj,akármit is érez belül.Ez a kapcsolat lezárult,ne erőltess semmit,nincs értelme a jópofizásnak.Úgy viszonyulj Hozzá,ahogy Ő viszonyul Hozzád.
2010. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!