Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fura srác. Azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura srác. Azt mondják nagyon magába zárkózó, fura. Piszkál, néha kicsit bunkózik velem, lerondáz, stb. Aztán azt mondja viccelt, odaszól nekem, stb. Lent! FONTOS!?

Figyelt kérdés

Ez valami udvarlási mód,vagy ennyire nem bír?

Tényleg egy elég furcsa srác..És akkor ilyen velem,utána azt mondja csak viccelt,ne vegyem komolyan..Meg utána odaszól nekem,vagy valami.Most akkor ez mii??


2010. szept. 29. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak feltünési viszketegsége van
2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem szerelmes beléd :)
2010. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De hát alig ismer..Alig beszéltünk..:/

Plusz,barátnőm teljesen odavan érte....

2010. szept. 29. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem bír téged
2010. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor utána miért szól oda nekem,vagy miért hajol bele a képembe,és köszön ilyen hülye hangon? Nagyon nem értem...:D
2010. szept. 29. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
milyen hangon köszön?
2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer viccelt velem,de nekem nagyon szarul esett,és ott hagytam a p*csába. Óra után mentem a folyosón,és felbukkant mögöttem,és belehajolt a képembe és ilyen magas hangon köszönt h helló/sziaa(már nem emlékszem pontosan)..Aztán elment ..
2010. szept. 29. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem utál
2010. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát..Na mind1 akkor nem értem miért szól oda..Ma is odaszólt mikor egyedül voltam..Na mind1..Ki tudja...:/
2010. szept. 29. 21:56
 10/13 anonim ***** válasza:
mit szólt oda?
2010. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!