Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy jól fog végződni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy jól fog végződni? Valakinek van ebben tapasztalat?

Figyelt kérdés

Röviden az a lényeg,hogy van egy srác,akivel neten keresztül ismerkedtem meg,igazából találkozni nem is találkoztunk.Kb. másfél évig tartottuk a kapcsolatot.Már kb.1 éve,vagy 2 hogy nem beszéltünk.Igazából csak beszélgetés,haverkodás célból írtam neki először,aztán valahogy haveri szinten is erősebb lett a (mondjuk így) barátságunk.De,igazából én szerelmes lettem belé,viszont szerintem ő is belém.Eddig volt barátnője,és a munkája miatt is nagyon elfoglalt,de arra gondoltam,hogy írnék neki egy üzenetet,valami olyasmi szöveggel,hogy felvehetnénk a kapcsolatot,persze ha nincs ellenére,meg ilyesmik.Most ez lehet furcsán hangzik,de én arra gondoltam,hogy megpróbálom,és lesz ami lesz.Amiért leginkább kiírtam a kérdést:Van valakinek ilyesmiben tapasztalata?Az is érdekel,hogy (én már eldöntöttem,hogy írok de a vélemények jöhetnek) szerintetek mennyire lehet egy ilyennek esélye?Mennyire számít az,hogy 1 vagy akár 2 évig nem beszéltünk?Nyilván mindketten változtunk valamennyire..de amúgy nem tudom.



Egyébként a kezdetek,meg az indulás,ahogyan kapcsolatba kerültünk,az is kifejezetten érdekes volt,és nem is számítottam rá,de ezt most nem magyarázom itt.Szóval már egyszer éltem át olyat,hogy "ki gondolta volna hogy megtörténik".

Ha van ötletetek,azt is leírhatjátok,hogy mit írjak.


2015. márc. 17. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Azért is lenne fontos,hogy megpróbáljam,mert legalább egy esélyt adok a dolognak.De nagyon érdekelnek a tapasztalatok.Annyit még szeretnék hozzáfűzni,hogy én tényleg nagyon szerettem őt,és úgy éreztem,hogy az volt az "igazi" szerelem nekem,nem csak egy fellángolás,vagy "hú de tetszik mert milyen jóképű" érzés.(Már véltem érezni olyat is,de azért érzem a különbséget)

És,legalább 2 évig biztosan ugyanolyan szerelemmel gondoltam rá..és már most "megnyugodtam",de egyébként ennyire,ilyen értelemben senkit nem szerettem,csak őt.


Persze,lehet most mégcsak nem is fog írni,de az is lehet,hogy jó dolgok sülnének ki belőle. :/

2015. márc. 17. 23:08
 2/3 Húsgombócka válasza:

Szia . velem volt eggy hasonló dolog szintén 1,5 - 2 évig nek beszéltem eggy illetővel. Szerelmes voltam belé napmint nap beszélgettünk ... De

2 év alatt annyira megváltozott ,hogy elsem hittem hogy az ő. Egyszóval nem érte meg újra beszélni vele. :/

2015. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Egyébként azt nem nagyon tudom,hogy ő megváltozott-e,vagy milyen mértékben.Mert van amikor azt gondolom,hogy igen,van amikor azt gondolom,hogy nem.Sőt,az is előfordulhat,hogy valójában más a helyzet,mint amit gondolok.


Szerintem teszek egy próbát,már hetek,hónapok óta terveztem el,de valahogy mégsem írtam neki.De most már erősebb lett az elhatározásom.Legfeljebb nem sikerül,bár igaz,hogy nagyon jó lenne ha sikerülne,mert tényleg annyira szerettem..

2015. márc. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!