Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik borotválják a farkukat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik borotválják a farkukat?

Figyelt kérdés

Ti mit tesztek az ellen hogy ne pöttyödögjön ki borotválkozás után?


Kérek mindenkit értelmesen válaszoljon.


2015. márc. 17. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Másfél évtizedig borotváltam. Én ott (meg a fenekemen is) kivételesen szőrös vagyok. Amíg különleges dolog volt, szerettem. Most, hogy már nem egyedi csupasznak lenni, mert 10-ből 9 ember az, direkt meghagyom természetesnek, mert az sokkal vagányabb. Mindig a trenddel szemben szeretek menni.


Ráadásul hülyén is néz ki a csupasz pöch egy durván szőrös fenekű, hasú, lábú pasin. Csak ezt sajna nem mondta sose senki.


De a legnyomósabb érv: ha egyszer ti is bekapjátok ott a közönséges szemölcsvírust a borotválkozás miatt keletkező, szemmel tán nem is látható hámsérülésen át, megbánjátok ezt az egész borotválkozás-bulit. Ugyanis soha többé nem irtható ki a szervezetedből a vírus, még ha a szemölcsö(ke)t le is tudod szedetni lézerrel vagy fagyasztással. Amik bármikor újra kijöhetnek.

2015. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!