Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás gyorstalpaló (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás gyorstalpaló (? )

Figyelt kérdés

Este szeretnék szakítani a barátommal, neki egyáltalán fogalma sincs róla, bár már voltak előjelek, de én le szeretném zárni a kapcsolatot végleg, az ő érdekében is. Első barátom, fogalmam sincs, hogy kell ezt csinálni. Gondolom fájdalommentesen nem lehet, ő nagyon szeret engem. De mégis mi az, amivel még rosszabbá tehetem a helyzetet? Vagy mit tegyek, ha nem elegek neki az érveim?


23/L és 24/F


2015. márc. 18. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

"X éve együtt vagyunk már, ha ennyi idő nem volt elég ahhoz, hogy mélyebb érzelmeim legyenek feléd, akkor már nem fog számítani "csak még egy esély"." Ha meg könyörögne, állítsd le, hogy őrizze meg férfi méltóságát, mert ezért még egyszer az életben hálás lesz.


A legtöbb, amit tehetsz az az, hogy békén hagyod, nem akarsz a barátja lenni egy jó darabig, nem keresed, nem válaszolsz neki, hanem hagyod, hogy felejthessen.

2015. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket még véletlenül se mond:


"Egyszer egy lányt még nagyon boldoggá fogsz tenni."

(jelentése férfi szemmel, biztos lesz, valami idióta akinek kelleni fog, vagy nem, de lesz.rom, igazából magasról sz.rok rád)


"Aranyos vagy, de"

(az arayos önmagában sértés, egy kiskutya aranyos, egy férfi nem az.)


Legyünk csak barátok!

(mint férfi sz.rt sem érsz, de mint ember azért kihasználnálak)

2015. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. márc. 18. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha meg könyörögne, állítsd le, hogy őrizze meg férfi méltóságát, mert ezért még egyszer az életben hálás lesz."

(ezt én nem erőltetném. Miért lenne hálás? Mert kidobtad mint a kutyát? A franc lesz neked hálás, te leszel a hülye K, aki kihasználta őt)

2015. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha elbőgi magát és átkarolva kapaszkodik, hogy "jaj, ne hagyjál el, nagyon szeretlek, légyszi próbáljuk még meg!", akkor annál mélyebbre nem nagyon kerülhet már egy párkapcsolatban, egy nulla lesz, mint férfi, egy hatalmas nulla. Miért mondom ezt? Mert eljátszottam egyszer. Közel ötvenen nevettek ki a hátam mögött, mikor az ex előadta. Ok, továbbléptem rajta, de eléggé fájó emlék, hogy könyörögtem, megalázkodtam. Ennyit senki nem ér.
2015. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, úgy értettem, hogy azért lesz hálás, mert kidobta, mint macskát székelni.
2015. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tök szánalmasan érzem magam, mert ő közben írogatja a szívecskéket facebookon, mit sem sejtve... :(
2015. márc. 18. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szakítani fogsz Drága, hanem elbúcsúzni!!!

Ami nagyon fontos, ne alázd meg, ne hitegesd, ne vádaskodj, ne tegyél megjegyzéseket, ne hivatkozz az ő érdekére....csak mond el amit érzel és vállald fel a döntésedet. Mindezt olyan őszintén ahogyan csak tudod és lehetőleg úgy hogy a szemébe nézel!!!!

Nem baj ha elered a könnyed.....

A kapcsolatotok a végéhez ért, nem tettek egymással semmi rosszat, ez nem egy szakítás, hanem egy búcsú. Nagyon sok ember ez szakításnak hívja és megpróbálja a kapcsolat sikertelenségét a másik nyakába varrni, de ez hülyeség.... minden kapcsolatban megoszlik a felelősség és ezt sokan megpróbálják a másikra hárítani.

Elfogadjátok azt, hogy a köztetek lévő szerelem véget ért és beletörődtök abba, hogy mostantól többet már nem tudtok és nem is akartok tenni egymásért...ezért eleresztitek egymás kezét és szabadon távoztok.

37F

2015. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!