Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el ezt nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el ezt nála?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el hogy ő szakítson ne én ?! Én már nem szeretem , de ő meg iszonyatosan belém , azt szeretném elérni valahogy nála hogy legalább ne szeressen ennyire és.egyszerűbb legyen szakítani , vagy hogy akár ő szakítson (lehet gyerekes megoldás de már próbáltam másképpen is)
2015. márc. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is fiu vagy lany vagy mert akarod h ö szakitson veled?
2015. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi sok lényeget kihagytam , lány vagyok és azért mert én már egyszer szakítottam vele de akkor én voltam a szívtelen mindenki szemében és rossz volt látni hogy mennyire kivan így ujra összejöttünk .. Na most valami megoldást kéne találnom mivel nekem nem megy a szakítás
2015. márc. 18. 17:28
 3/5 anonim válasza:
Nézd meg az "így veszítsünk el egy pasit tíz nap alatt" filmet, abba jó ötletek vannak.
2015. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bor zoltán ***** válasza:
nem értem a helyzetet,ha neked kellemetlen akkor közöld vele,az élet nem egy film,aki szerint szívtelen vagy azt kérd meg jöjjön össze vele ő és áldásod tájuk roppant kimerítő és ráadásul ha csak nem vetkőzöl ki önmagadból akkor esélytelen hogy ő akarjon szakítani
2015. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos valószínű igy van .. És ha esetleg elhanyagolnám az biztos nem tetszene neki és venné a lapot azt megfelelő megoldásnak látja valaki ?
2015. márc. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!