Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el nála azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el nála azt, hogy elmondja, hogy miket gondol kettőnkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nekem régóta tetszik, és tegnap előtt haza kísértem egy szórakozóhelyről! Körülbelül másfél órán keresztül beszélgettünk a házuk előtt, majd amikor elköszöntünk(3 puszi) megölelt. Szorított magához, majd odatettük egymás homlokához a homlokunkat! Én adtam neki egy puszit a homlokára, és mondtam neki, hogy vigyázzon magára. Majd amikor mentünk 2 irányba végighúztuk egymás kezén a kezünket és a végén megszorította a kezemet. Ez mind szép és jó, de úgy volt h ír nekem egy üzenetet facebook-on mert nem reagált még múltkor arra, amikor elmondtam neki h tetszik. Tegnap az egyik barátom, aki bejön neki ráírt, hogy mi van velünk! Erre azt írta, hogy barátnak nagyon szeret meg minden de amúgy nemhiszi, hogy többet akarna. Ma belementem ennek a barátomnak a facebookjába és mint kiderült fűzi egy kicsit! De neekm azt mondta, hogy úgy néz ki a csaj mint egy tacsi! Most 2 problémám van! Előre is köszönöm a segítségeteket, és a tini facebook szerelem kommenteket hanyagoljuk! :)

2013. jan. 6. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp probálkozz még megszerezheted...hivd el valahova hogy jobban megismerjen hátha belédszeret..hajrá:P
2013. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2013. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fospuska ***** válasza:
összeülnék velük hármasban,ennek a "haveromnak" szegezném neki a kérdést először,hogy mi a f.sznak hazudozik a szemembe. aztán gyorsan csekkolnám a némbert is,erről mi a véleménye. aztán fizetném a cehhet,legyenek boldogok.:)
2013. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szó szerint valóban minden igaz amit leírtál, akkor én a helyedben mindkettőt lapátra tenném-egy szó, egy komment nélkül.Mindkettőt.Még pedig azonnal.


Ha kamuztál akkor természetesen más a leányzó fekvése..

2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4+


És nem beszélnék velük.

2013. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már rákérdeztem aztmondta h leírja majd, azóta várok rá:S a haverommal meg már várom a találkozót!
2013. jan. 6. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
a barátomnál lehet, hogy félre értettem a helyzetet de ezt azért eléggé nehéz. számonkérés meglesz! mindig az szúrja az embert hátba akiben a legjobban megbízik!:S :(
2013. jan. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!