Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lanyba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lanyba, de en is lany vagyok . Mit tegtek? 17/L

Figyelt kérdés

Ugy masfel honapja be jelolt egy lany..aztan mikor vissza igazoltam ram is irt.

El kezdtunk beszelgetni facebookon , nagyon aranyos es figyelmes volt ..viccelodtunk..neha idegesitett hogy allandoan irt ..mar le akartam torolni....aztan par napja vibereb beszelgetunk ahol teljesen mas a szemelyisege..odafigyel ram,becezget,felt...irja hogy szeret, szerelmes zenekbol szerelmes reszleteket ir le nekem,minden szo utan tesz szivet,minden reggel es minden este aranyos uzenetekkel kelt.

Nem tudom hogy o most szivat vagy komolyan gondolja... ra kerdezni nem merek, mert nem tudom hogy fogadna :/

Nem leszbukus vagyok...hanem bi.

Mar volt egy kapcsolatom lannyal ami eleg komoly is volt..

Es azt hittem utana mar nem fogok senkit sem igy szeretni....de jott ez az uj csaj akibe beleszerettem nagyon. Alig varom mindig hogy beszelhessek vele vagy hogy irjon. Es o is irja hogy nagyon szeret es senkivel nem akar beszelni csak velem es hogy az enyem orokke es orokke szeret meg bebinek hiv meg kicsimnek !:)

Eleg fius alkat vagyok ..sokszor ossze is zavarodnak az emberek hogy fiu vagyok e vagy lany..

Lany vagyok de fiunak erzem magam..es lehet ez fogta meg ot bennem?

De meg nem is talalkoztam vele...majd jovoheten jon be hozzam a korhazba mert mutenek es meglatogat.

Le tette miattam a cigit es inni sem iszik csak mertekkel!:)

Nem tudom mit tegyeek..:(

A rossz indulatu valaszok nem erdekelnek csak a hasznalhatoakra vagyok kivancsi :) a valaszokat elore is koszonom !:)


2015. márc. 19. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
komoly kapcsolat 17 év előtt. ez igen. majd felnősz kicsit, több eszed lesz, meg talán kialakul a személyiséged és nemi identitásod is.
2015. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak szórakozásból viselkedik így veled.
2015. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen beleszerettem :(
2015. márc. 19. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszólni,semmi rossz nincs abban amit leírt. Ha valaki szeret valakit,az pozitív dolog,akkor is ha azonos nemű az illető.
2015. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kommunikáció.
2015. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha mindketten 18 évesek lesztek KAMERÁZZ és oszd meg
2015. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 (utolso kommentelo)

Ne itt eld ki magad. Koszi :)

2015. márc. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!