Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet jelentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet jelentek számára, mint barát? Fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nem tudom eldönteni, hogy mi van köztünk. Hetente párszor találkozunk, de olyankor mindig öleljük egymást beszélgetés közben, meg összeér az arcunk, és eddig már háromszor volt úgy, hogy csókkal zárult a találkozás.Ha meglát valahol, akkor keres a tekintetével,és a barátai mindig mosolyognak. Nekem csak annyi a bajom, hogy már szeretnék továbblépni, és "hivatalosan" is a barátnője lenni, de nem akarom elijeszteni azzal, hogy letámadom.

Szerintetek szerelmes belém? Egyébként régen nagyon sokat írt nekem, de egyszer megsértődött egy lemondott találka miatt, és azóta nem kommunikálunk facebookon.


2015. márc. 19. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Baráttal tudtommal nem csókolózunk. Szóval erős a gyanúm, hogy többet szeretne.
2015. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!