Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi nem ütheti meg a nőt de egy nő pofon vághatja a férfit?!

Figyelt kérdés
én is nő vagyok de akkor is igazságtalanságnak merem ezt nevezni...nem mondhatják azt sem mert e nők gyengébbek mert ez elég hihetetlen -egy nő-számára is...

2015. márc. 19. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*Utolsó előtti!
2015. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert a no feleakkora pofont tud adni, azert.

Amugy pedig utott mar meg fiu es hidd el nem kellemes! Negyedakkorat se tudnék visszaadni

2015. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12 és?? Nem jogosítja fel a pofonra a nőt az hogy gyengébb, ha megüt vállalja fel a következményeit. Persze ez függ a helyzettől pl.: ha ténylegesen rossz dolgot csináltam(mondjuk meg csaltam és bevallottam neki)akkor vállalom, de ha csak hisztizik valami semmiségen és úgy üt meg, akkor kapja a sallert.
2015. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk azért,mert egy átlag férfi kb.3X erősebb egy átlag nőnél.
2015. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
38%
Na és ha egy férfi erősebb 3x egy nőtől akkor az feljogosítsa h pofozkodjon? Férfiak is pofozkodhatnának ennyi erővel csak vissza fognák magukat 3x. (Még akkor is meg lennénk vetve h milyen roha,dékok vagyunk)
2015. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne verekedjetek már.
2015. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
14 van egy határ, ahol elkell viselni a következményeket. 3x gyengébbek és? Attól még ütögethet kedve szerint vagy mi?
2015. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Aki reagált, annak csak annyit tudok mondani, mindenki a saját tapasztalataiból indul ki, ne akarj már rám licitálni. Köszi.
2015. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nem önvédelemről van szó, akkor senkinek sem kellene megütnie semmit.

De egyébként egy nő valóban nem tud akkorát ütni, mint egy férfi. Én pl. viszonylag erős vagyok, 6 éve thai boxolok, még sem vagyok benne biztos, hogy tudnék akkorát ütni, mint egy átlag férfi (az edzőtársaimmal való tapasztalatok nyilván nem relevánsak, mert ők erősebbek, mint egy átlag férfi).

2015. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: ha te hat éve thai boxolsz, akkor garantáltan erősebbet ütsz mint egy átlag férfi :)
2015. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!