Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Szerintetek mit kéne tennem belemenjek vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Tudom, most mindenki arra gondol, hogy ez undorító és csak a ribik csinálnak ilyet. De az a helyzet hogy én sosem voltam az a fajta aki lefekszik akárkivel. A szituáció az, hogy van egy fiúbarátom akivel eleinte elég furcsák a dolgaink. Megismerkedtünk a barátnőméknél akinek volt osztálytársa és buliba együtt táncoltunk majd csókolóztunk másnap írja hogy még nem felejtette el az exét és maradjunk barátok csak a részegség miatt tette. Szintúgy voltam ezzel én is. Utána találkoztunk és csak beszélgettünk nem történt semmi.Aztán írja hogy többet érez mint barátság elkezdtünk beszélgetni mindenféléről és hát elkanyarodtunk a szextémáig. Eléggé összekavarodott minden majd utána azt mondta hogy félreértelmezte az érzéseit és összezavarodott és mégiscsak maradjunk barátok. És szintúgy megint ugyanígy voltam én is egyszer többet éreztem másszor meg nem. Így hát maradtunk barátok. Egyik nap viszont felajánlotta, hogy mi lenne ha több lenne köztünk de csak testileg. Mert tényleg nem vagyunk egymásba szerelmesek de mindketten vágyunk arra a bizonyos dologra és más egy idegennel megtenni és szerintem az az undorító.. Bár lehet, hogy sokaknak ez is, de én ismerem őt és ő is engem megbeszéltük hogy nem mondanánk el úgy senkinek és nem hanyagolnánk el egymást így baráti szinten csak meglenne köztünk az a bizonyos dolog. Lehet, hogy elég durvának tűnik meg mindenki azt fogja mondani, hogy mekkora egy buta kis liba vagyok de ez tényleg azért más. Szeretném olyan emberek véleményét kérni akik voltak már hasonló helyzetbe vagy nem kritizálnak mert nincs arra szükségem hogy ismeretlenül elmondjanak mindennek csak nem tudom hogy mit kéne tennem mert az egyik felem belemenne a másik pedig húzna vissza hogy ne tedd. És tanácstalan vagyok!


Köszönöm az értelmes válaszokat! 19/L


2015. márc. 19. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez most nekem új...csak a ribik szeretik a szexet vagy mi? Sorry nem olvastam el csak az első mondatot, de ha egy fiúval csinálod az nem ribiség, sőt szerintem az sem ha sok partnered van úgy hogy nincs mellette komoly....ribi az lesz aki csalja a pasiját a háta mögött, addig csak szimplán egy emberi lény szexuális vágyakkal.


Tanácsot meg nem adok, csináld ami jólesik, szard le ki mit gondol.

2015. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bor zoltán ***** válasza:
0%
Férfi és nő között barátság nem létezik,a férfi mindig beindul egy nő közelségétől,a problémát pedig az jelenti,hogy a nők nem tudnak kizárólag szexkapcsolatban gondolkodni,belemagyaráznak olyan érzelmeket ami esetleg nincs is,ha te kivétel vagy akkor csináld, jó dolog egy barát akivel nincsenek tabuk,de ne keverd a szerelemmel mert akkor rossz vége lessz
2015. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

figyelj ha már itt tart a dolog a legjobb ha belementek a barátság extrákba :) hidd el tapasztalat

ha belementek hogy több is van akkor pedig járni fogtok

ez mindig is így volt, így van és így is lesz. és sokkal jobb szerintem így összejönni valakivel mint egyik pillanatról a másikra

2015. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem barátság extrákkal, hanem kihasználás és mások előtt szégyellés!

19 éves vagy, könyörgöm! Nem egy harmincas leharcolt nő, akinek egy ilyen viszonyra van szüksége, hogy csak egy riherongy legyen!

Ha most megteszed, később mekkora b.k. leszel már! Ebben a korban kellene kifejlődnie a szerelmes énednek!

2015. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Mondtam, hogy ilyenek NE ÍRJANAK! Nem vagy bk. oké??? Menj el innen és oszd az észt másnak nem vagyok kíváncsi az oltogatós ribizős dumádra!
2015. márc. 19. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm az értelmes válaszokat és hogy nem hordtak le egyből mindennek!
2015. márc. 19. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne szelektáld a válaszainkat, hagyd ránk, hogy mi mit válaszolunk.

Inkább én se mondok semmit,csak annyit, hogy ne...

2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!