Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből áll egy barátság extrákk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll egy barátság extrákkal kapcsolat, mi az a szint ami már inkább egy kapcsolat felé halad és mi az ami csak szimplán félreérthető?

Figyelt kérdés
Sosem keveredtem még ilyen helyzetbe, eddig csak 1 komoly kapcsolatom volt (4 évig tartott), azon kívül nem is voltam más sráccal. Nem rég ért csak véget, szépen váltunk el, nem működött a dolog, más dolgokra vágytunk, mást akartunk, míg együtt voltunk azt hittem "prűd" vagyok, nem is kívántam vele a szexet, majd jött ez a srác, már régóta ismertük egymást, hisz csoporttársam az egyetemen, egy bandában is mozgolódunk, de kettesben még sosem lógtunk, végül még is úgy adódott a helyzet, hogy főiskolai társaink közül senki nem jött el a megbeszélt itókázásra, csak mi voltunk és az ő egyik barátja, így alkalmunk adódott többet beszélgetni, ami tök jól ment, végül véget ért az este, a barátja hazament én pedig nem gondolkodtam, csak társaságot akartam még, nem akartam egyedül lenni az üres koliszobában a szakítás után, felhívott magához !minden hátsószándék nélkül! 2 és fél órát beszélgettünk folyamatosan és akkor elkezdődött valami, nem feküdtünk le egymással, de szinte felfaltuk a másikat, ennek még csak 4. napja, azóta minden nap nála aludtam, nyilvánosan is megcsókol, kézen fogva sétálunk, elvitt a baráti társaságába, szóval 4 nap alatt, mintha már egészen régóta kapcsolatban lennénk úgy viselkedik velem, alváskor hozzám bújik, folyamatosan puszilgat, kézen fogva alszunk el és már le is feküdtünk egymással a 2. éjszakán. Szóval nem tudom mire vélni ezeket a dolgokat, ha csak szexelni akart volna vagy akarna gondolom nem törné magát, hogy ennyire kedvesen bánjon velem, illetve nem hívott volna el a barátai közé, de minden annyira gyorsan történt, nekem pedig nincs semmilyen tapasztalatom ezen a téren, egyenlőre csak sodródom az árral és élvezem, hogy ilyen figyelmes és kedves velem, de félek, hogy ha továbbra is ilyen marad előbb-utóbb elkezdem megszeretni őt, de ha neki nem jelentett semmit, akkor csak én fogok megsérülni. Nyilván az lenne a legjobb ha személyesen vele beszélném meg ezt az egészet, de tartok ettől egy kicsit. Egyenlőre csak kíváncsi vagyok, hogy a leírtak alapján, ti mit gondoltok a viselkedéséről. 21/L
2015. febr. 14. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem, csak bumm! és jön, mindig akkor amikor nem várod. Vesd bele magad, ne rettegj, mert többet veszítesz ha elszalasztod.Ne gondolj a holnapra, mert ma ma van! Hajrá!
2015. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj erről vele, ne félj tőle (mégis mi lehet a legrosszabb?), nekem inkább kapcsolatnak tűnik, DE volt olyan fiú az életemben, aki hiába volt ilyen, vállalt fel nyilvánosan - még a családja előtt is -, nem volt hajlandó a barátnőjének nevezni. Mondjuk ez szerintem az ő hülyesége volt, de jobb tisztázni.
2015. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez már bőven több mint barátság extrákkal. :)
2015. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk férfiaknak persze tök jó ha egy csaj minden kötöttség nélkül szexel velünk, de azért a tipikus az hogy magukra adó csajok randi időszakban (amíg nem lett egyeztetve hogy mostantól járunk, azaz innentől fogva mással már nem randizgatunk) még csak finoman adagolják magukat.
2015. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tipikus helyzetben én sem adnám oda magam ilyen egyszerűen valakinek, eddig nem is gondoltam magamról, hogy képes vagyok rá, ha pedig nem ő lett volna nem is mentem volna el ideáig, benne valahogy megbízom ilyen szempontból.
2015. febr. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!