Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tipikus nagymeno, jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus nagymeno, jo dumas, jo pasiknak hogy kellhet tobb, mint 4 eve ugyanaz a csaj?

Figyelt kérdés
Probalkozik masoknal is, de akarhanyszor meglatja ezt a csajt, le se veszi a szemeit rola
2015. márc. 20. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes belé? Ritka az ilyen srác manapság sajnos
2015. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy francokat ritka... Ja hogy aki nagymenő? Na a kettő együtt igen... igények...
2015. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is nagyon jó pasi, jó dumás stb és mégis én kellek neki már 5 éve, hogy miért? nyilván mert szeret, mert boldog velem, meg én is szeretem. Nem mindig csak a külsőségek alapján kell egy párt megítélni, sosem tudhatod mi van a 4 fal között.

bár a kérdésből ítélve nem vagyok biztos benne, hogy ők egy pár.

21/l

2015. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De semmi nincs kozottuk!
2015. márc. 20. 11:13
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
Na ezt fejtsd ki..am zavar ez téged ? Dugnál a pasival, vagy mi ?
2015. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, sietősen felnyomsz egy választ moderátoroknál, mert nem viseled el a kritikát, de mit tegyek, ha a kérdésedre ez a válasz? Sekélyes vagy, mert te külső alapján akarod megmondani, kinek kihez kéne vonzódni vagy mennyi ideig kellene kitartania.


Jó dumás, jó "pasi", tehát pár hétnél többet ne is érdekelje ugyanaz a nő? Főleg ha az nem te vagy, hát hogy merészeli?

2015. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mit fejtsek ki?

En is joban voltam a sraccal, es minden csaj oda van erte. Aztan szoba kerult a haverjaival a csajozas, es kerdeztek tole, hogy neki miert nem kell senki, es mondta, hogy van egy csaj, aki evek ota tetszik neki, de mindig massal van, mert hiaba nezi mindig a csajt, a csaj nem foglalkozik vele

2015. márc. 20. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ebbén a fura?

Én is ilyen vagyok. S full logikus

2015. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!