Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csúnya fiú csendesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya fiú csendesebb akkor rá miért mondják hogy szánalmas, ha egy szépfiú az, akkor meg egyből pezsegnek a lányok hogy milyen titokzatos?!

Figyelt kérdés
Ez mi már? Nem kettős mérce véletlenül?
2015. márc. 20. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem,csak ezt a nők sosem fogják beismerni.
2015. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nők külső alapján ítélik meg a belsődet is.
2015. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha egy csúnya lány csendes, akkor nyomi, ha egy szép lány az, akkor cuki, nem? Akkor ezmiez?

19/f

2015. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez így lenne, én is jól nézek ki, de csendes vagyok, de ez ugyanúgy hátrány volt mindig ismerkedésnél.
2015. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha egy csúnya lány csendes, akkor nyomi, ha egy szép lány az, akkor cuki, nem? Akkor ezmiez? "


Én nem tartom nyominak azért mert csendes.


A lányok viszont automatikusan annak tartják a csúnya srácokat. Akkor is ha jár a szájuk mint a kacsa feneke. Azt is szánalmasnak találják. Tapasztalatból beszélek.

2015. márc. 20. 18:01
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy ez így lenne, én is jól nézek ki, de csendes vagyok, de ez ugyanúgy hátrány volt mindig ismerkedésnél."


Nyilván szépfiúként is akkor van a legtöbb esélyed ha szószátyár vagy, de ha csendes vagy, akkor is simán arathatsz.


Ha csúnya vagy akkor meg nem aratsz sehogy.

2015. márc. 20. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem annyira csúnyaság/szépség, mint fellépés kérdése. Lehet valaki csendesen úgy is, hogy az jön le róla, hogy legszívesebben elbújna a föld alá, meg úgy is, hogy méltóságteljesnek vagy sztoikusnak tűnik.
2015. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Ez nem annyira csúnyaság/szépség, mint fellépés kérdése. Lehet valaki csendesen úgy is, hogy az jön le róla, hogy legszívesebben elbújna a föld alá, meg úgy is, hogy méltóságteljesnek vagy sztoikusnak tűnik."


Igazán? Akkor miért nem látom soha nővel a keményvonalas csúnya srácokat? Mindegyiknek rossz a fellépése?

2015. márc. 20. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csendes voltam, halálcsendes, és úgy róttam a folyosókat, mint egy istencsászár. Féltek is tőlem a lányok. Mondhatnám, hogy nem volt rá okuk... De sajnos igen.
2015. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!