Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetséges hogy túl csúnya vagyok és a prosti több pénzt kér a szexért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 03:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, maximum akkor, ha látja rajtad, félénk/töketlen vagy, és úgysem vitatkoznál.
2015. márc. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyébként hol vannak Budapesten olcsóbb prostik? A netes kis luvnyák iszonyatosan drágák...
2015. márc. 16. 03:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Szemétégető. Bár azt épeszű, és egészséges embernek nem ajánlom. De elmondhatom az összes utcán strázsálóról. Én házhoz szoktam menni, ott mégis kisebb a kockázat. Am a Gubacsi híd közelében a Helsinki útra merőleges utcákon igazán komoly portéka akad.
2015. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy szopásra vágyom, dugni nincs kedvem a cafkákat. A lényeg hogy csinos legyen viszonylag (tehát álljon rá a pisztoly), meg ne legyen roma. Mit ajánlasz ebben az esetben kedves utolsó? Ha jól sejtem tapasztalt vagy a témában...
2015. márc. 16. 03:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem éppen vagyok egy k***apecér, el szoktam jàrogatni, de csak az otthonrendelősökhöz. Sztem érdemes végiggondolni, hogy mennyit akarsz rászánni, az otthonis lányok is vállalnak franciát, több változatban. Ha azt szeretnéd, hogy javasoljak vmit, mindenképp az bentieket válaszd, 6-7 ezerért régebben egész népszerű, és szép lányok gumis 15 percet simán adtak, de lehet, hogy ez már drágult azóta, illetve nem olyan egységes, mint a dugás, az a legtöbbüknél 15 k körül van az egy óra.

Az utcán lévőket azért nem ajánlanám, mert hiába kerül 2-3 ezerbe, (a rosszabbak még annál is kevesebbe) ha nem vagy gumipárti, és rossz napot fogsz ki, nemhogy a farkad szárad le, de még a gyógyszer is bőven elviszi azt a pénzt, amit egy benti csajnál hagytál volna. Ez persze nem garantálja azt, hogy bentitől nem lehet vmi nyavalyát elkapni, de nekem nem sikerült. Ha az ár miatt a bentiek nem megfelelőek, azt javaslom, hogy ahol vannak az kinti lányok, menj végig lassan, úgyis mindent meg fognak tenni, hogy lásd őket, ki tudsz választani olyat, amelyiket szeretnéd, és meg lehet dumálni vele, hogy mit vállal. Aztán csak okosan.

2015. márc. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom de en dugtam egy egyetemista lannyal es miutan vegeztunk latta hogy meg birnam es kaptam egy ingyen ko kemeny szopast. Azt mondta nagyon ugyes voltam mert neki is sikerult. :)
2015. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyire figyelik ilyenkor az órát a hölgyek?
2015. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mennyire figyelik ilyenkor az órát a hölgyek?"


Ha Rolex, akkor le nem veszik rola a szemuket. :)

2015. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és ha gum watch?
2015. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézik, egyesek szigorúan veszik, mások lazábban. Ha jófej vagy( viszel neki csokit, egyebek) és egy órára mész és kedvel, vagy már törzsvendég vagy, lehet kapsz +10 percet. De nem illendő megtúlóráztatni őket, főleg ha nem mondja, vagy nem kérdezitek.
2015. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!