Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elfogadható, ha egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható, ha egy 17 éves lány néha együtt, összebújva alszik a 19 éves bátyjával?

Figyelt kérdés

Így kb : [link]


vagy


[link]


Nálatok ez belefér?


2015. márc. 21. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak alszotok, akkor elfogadható.
2015. márc. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Persze ha az én párom, akkor ne aludjon a tesójával se együtt :)
2015. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A barátnöm szokott. 19. az öccse 17.-ben van.
2015. márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már nem normális.

Amiket linkeltél képeket már nem igen fér bele egy testvéri kapcsolatba,számomra legalábbis.

Így a szerelmes párok szoktak aludni,összebújni vagy legalábbis akik erős vonzalmat éreznek egymás iránt főként szexuális töltetűt.

Vonzalmakat táplálsz a testvéred iránt?

Halottam már ilyenről..meg unoka tesó viszonyról

Bár szerintem ez fúl gáz..

2015. márc. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen vonzalmat nem érzek iranta..
2015. márc. 21. 01:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Valakinél biztos elfogadható, de szerintem ez már nem normális.
2015. márc. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp furcsa.


Szerintem (mifelénk legalábbis) nem elfogadott dolog. Én pl sosem aludnék így egyik testvéremmel sem.


Fiatal korban bőven efogadott... Igazából onnantól kezd furcsává válni mikor már beindul a nemi érés...


De ez csak az én véleményem.

2015. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem NAGYON furcsa és nem is elfogadható, az én szememben biztos nem.most elképzeltem hogy én így alszom a bátyámmal..jesszusom :S
2015. márc. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám 10 évvel idősebb nálam, ami azt jeleni, hogy amikor én leszoktam az éjszakai ágybahugyozásról, ő már nagyban csajozott.

Pont ezért, én mindig az a kislány leszek neki, aki a térdemre ragasztja a micimackós sebtapaszt, mikor elesek a triciklivel. Most 24 vagyok, ő 34. Volt egy olyan időszak az életünkben késő kamaszkoromban, hogy vele laktam családi gondok miatt. Aki bármilyen korban, két testvér összebújásában a szexualitást látja, az beteg ember szerintem. A mai napig simán aludnék mellette, ha úgy hozza a szükség, és úgyanúgy beleülök az ölébe, mint tíz éve.

2015. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!