Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mitől van ez? Ma mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől van ez? Ma mikor az egyik férfi tanárom bejött az osztályterembe, és ránéztem, akkor hevesen kezdett el dobogni a szivem, és a gyomromban is éreztem egy kis szorítást.

Figyelt kérdés
Nem azér volt mert dogát írtunk vagy feleltünk,az biztos.Aztán egész órán ilyen voltam,nagyon dobogott a szivem és vigyorogni volt kedvem.Mitől van ez,segítsetek!Egyébkét 15/L.
2010. febr. 16. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
dugni akarsz
2010. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha bejon neked akkor belezugtál,ha nem akkor fogalmam sincs
2010. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értelmes,hosszú válaszokat szeretnék!!
2010. febr. 16. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:
vicce kivül igaza van az elsőnek...
2010. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem jön be,mégis mindig ez van amikor meglátom.
2010. febr. 16. 18:40
 6/15 A kérdező kommentje:
De az nem lehet.Kifejtenétek bővebben?
2010. febr. 16. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2010. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mit lehet ezen bővebben kifejteni? Neked kell tudnod...

Esetleg jobb jegyre hajtasz?/Apakomplexus?/Ha így érzel mikor bemegy a terembe tuti tetszik rajta valami. Ha nem az egész pasas, akk max a haja, a teste, az arca stb. Vagy csak félsz bevallani magadnak.

2010. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
dehogy vagy terhes.miért kell ennek a szegény lánynak ilyeneket irni?? télleg igaza van az elsőnek mint már mondtam.Lehet hogy valahol még is csak bejön neked.benne vagy abban a korban mikor te és a tested is intenzíven kezd érdeklődni a szex iránt és kívánod azt..nem szoktál olyat tapasztalni mostanában mintha folyásod lenne de csak átlátszó? na pl a te korodban ez ettől is lehet!:) Nem sokára magad is felismered azt hogy ha van egy olyan fiú férfi aki kicsit bejön neked..már legszívesebben megcsókolnád és kivánod az ölelését meg stb..ez normális!:)
2010. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,normális...és az a baj,hogy így is érzek.De nem lehet az első igazán nagy szerelmem a tanárom!Muszáj elfelejtenem,ugye?Vsak nem tudom hogy,erre van tippetek?
2010. febr. 16. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!