Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mitől van ez? Ma mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől van ez? Ma mikor az egyik férfi tanárom bejött az osztályterembe, és ránéztem, akkor hevesen kezdett el dobogni a szivem, és a gyomromban is éreztem egy kis szorítást.

Figyelt kérdés
Nem azér volt mert dogát írtunk vagy feleltünk,az biztos.Aztán egész órán ilyen voltam,nagyon dobogott a szivem és vigyorogni volt kedvem.Mitől van ez,segítsetek!Egyébkét 15/L.
2010. febr. 16. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát...ja.

Igaza van az előttem szólónak.

Valamilyen szinten biztosan bejön, és úgy éreznek az "ösztöneid" h ő ideális szexpartner lenne.

(Bocs a hülye fogalmazásért.)

2010. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézz vmi filmet/sorozatot és zúgj bele a főszereplőbe. Pl. Alkonyat nagyon felkapott most, vagy nézz Odaátot :D Úgy hamar elfelejted...
2010. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

15 évesen ez elég tipikus "szerelem". Nem hiszem amúgy, hogy bármi esélyed lenne nála és hogy valóban szerelem lenne. Ez olyan tini fellángolás, meg jó érés ennyi idősen "szerelmesnek" lenni.

Találj egy Veled egykorút, akivel lehet is valami. Így tudod kierni a fejedből, hogy rájössz: nem vagy belé szerelmes, csak tetszik maximum, mert szerelmes attól még nem lesz az ember, hogy gyorsabban dobog a szíve, de nem is ismeri a másikat.

Aztán meg amúgy sem lehet semmi az egészből, szóval felesleges pazarolnod rá az idődet. Keress valaki olyat, aki már valami nőközelinek lát és nem kisgyereknek.

2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megkívántad szexuálisan, nincs ezen mit szégyellni.
2010. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hány éves a forma? Amúgy szerintem ez ilyen nemtudommi:D na ezt jól megmondtam... Szóval velem is volt ilyen, csak nem a tanárom, hanem apu munkatársa :D Egyáltalán nem jött be, mégis mindig ezt éreztem ha megláttam. Aztán mér minden este rá gondoltam, úgy éreztem vele akarom leélni az életemet. Ez 3 évig tartott(15évesen kezdődött nekem is) most múlt el pár hete... de ha meglátom, még mindig nem hagy hidegen, de már nem olyan "jajjistenem kiugrikaszivemmeghalok" dolog
2010. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!