Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőség lenne a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőség lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Az exem nálam hagyta a pólóját. Én nem akarom tárolgatni és már szóltam is, hogy elvihetné. Amúgy közel lakunk egymáshoz 10 percnél nem lenne több ez az egész.


1. Fogom magam és ha látom, hogy otthon van akkor átviszem neki. Ebből is 2 lehetőség van. Lerakom az ajtó elég egy üzenettel és majd észreveszi, vagy becsöngetek és személyesen nyomom a kezébe. Ami miatt cinkes, hogy neki van egy új kapcsolata ami elég friss. Nem tudni, hogy hogy reagálna az új lány, ha én csak úgy váratlanul betoppannék. Mondjuk nem is érdekel annyira.


2. Hagyom az egészet a fenébe. Jelentkezik ha akar. Vagy írok neki egy sms-t hogy ha nem viszi el kidobom. Nem könyörgök, hogy vigye el, ha annyira kell neki.


2015. márc. 21. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
küldd el neki postán
2015. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért még én fizetek. olcsóbb ha lerakom az ajtó előtt :D
2015. márc. 21. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kell neki, jön érte, ha nem jön érte, akkor dobd ki :)
2015. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add nekem! :D
2015. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne strapáld magad. Rakd el a pólót valahova, hogy kéznél legyen, ha szükség van rá, ha nem jelentkezik érte 2 héten belül, dobd ki, vagy használd portőrlőnek. Ha nem jelentkezik érte, akkor nem is fontos neki annyira, ha pedig így van, ne te legyél az, aki szaladgál vele.
2015. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt,hogy téged nem a póló érdekel igazán?
2015. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabdald össze,fesd rózsaszínre,majd egy tábla csokival add neki vissza
2015. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!