Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a külömbség? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a külömbség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mi a külömbség a "szex", "szeretkezés" és "dugás" szavak fogalma között?

Mert tudtommal szinonimák.

Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert többször is olvastam, hogy azt írták : "Az nem szeretkezés.Az csak szex." vagy "Mindig csak dugni akar.Én végre szexelni is akarok!"

És igazán nem értem, hogy mi a külömbség...

Mert szerintem mind a három szó azt jeleni, hogy a férfi beledugja a péniszét a nő hüvelyébe.

Vagy nem?


2010. febr. 16. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szeretkezés meghittebb és nem arrol szól h minnél hamarabb minnél keményebben csináljátok...bár ez a végére általában bekövetkezik:)mármint a "dugás" rész:)
2010. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valóban szinonimák!

Azonban van különbség, ahogy az ember használja: sima dugás, vgy szexelés, általában egy gyors menet, sokszor érzelmek nélküli aktust jelent. A szeretkezésbe érzelmek vannak, és általában hosszabb kimenetelű és tartós kapcsolatok esetén szokott lenni. Aki egy jót akar dugni, az csak szexet akarja, akárki szóba jöhet!

2010. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szex = ha szexuális kívánod a másikat

szeretkezés = testi és lelki kielégülés a szerelmeddel <3

dugás = szükségletek kielégítése.. ugyanaz mint a maszturbálás csak ott egy másik ember is..

18/l

ez az én véleményem :)

2010. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb ugyanaz, mint a sétál, ballag, bandukol, vagy az eszik, zabál, táplálkozik között. Mind ugyanazt a tartalmi tevékenységet jelöli, de különböző jellegő, érzelmi töltésű stb végrehajtást.

A szeretkezik többnyire odaadó, figyelmes, kölcsönösen jó, szerelmen alapuló együttlétet jelent, a dugás egy gyors és max a férfi számára élvezetes, érzelemmentes menetet, a szex szó igazából viszonylag tárgyilagos, így akármiyen is lehet.

2010. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szeretkezés érzékibb, lightosabb általában szerelemből, de mindenképp van érzelmi kötődés.


A dugás vad, általában érzelemmentes.


A szexet fel lehet fogni a kettő közötti arany középútként is, vagy egy hivatalosabb megnevezésként is.:D hát..nálam ez a különbség :D


17/L

2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szeretkezés az, amit nem csak azért teszel, hogy kielégítsd a szükségleteidet, hanem mert szerelmes vagy a partneredbe.

Dugás pedig az, ha pl. kanos vagy, ezért megállsz az első út széli leányzónál és lenyomsz vele egy menetet.

A szex vagy szexualitás nem csak a nemi aktus, hanem minden testi kontaktus a férfi és a nő között, beleértve pl. a csókot, pettinget is, tehát tágabb fogalom, mint a szeretketés és a dugás.

A "külömbség" pedig helyesen "különbség". Először azt hittem, elgépelted, de többször is így írtad.

2010. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szeretkezés az mikor két ember szerelemből kívánja egymást és történik meg közöttük az aktus. A szex az az amikor két ember nem szereti egymást és csak az ösztöneik vágyaik hajtják őket hogy megtörténjen az együtt lét.A dugás pedig egy mai kifejezés a szexre!!!Mint pl a kefélés,kamatyolás stb..
2010. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kiegészítésként! ha csak az egyik fél szerelmes-- a szerelmes fél számára szeretkezés a másik fél számára szex.
2010. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szex: Szinoníma a közösülésre


Dugás: Például amikor felhajtod a szoknyáját és csak úgy becsempészed a lompost.


Szereretkezés: Érzelmekkel teli szex, mely a kölcsönös örömszerzésről szól. Ezt az amit csak a párodtól kaphatsz meg.

2010. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
KÜLÖNBSÉG VAN! (N betüvel van a különbség)
2010. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!