Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jön be nektek annyira ez a thigh gap egy lányon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az meg mi a tosz?
2015. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
nekem egyáltalán nem jön be. ez is olyan dolog, amit a lányok beképzelnek maguknak, hogy szépek lesznek tőle, közben pedig pont nem.
2015. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, igazából mindkettő nagyon szexi: [link]
2015. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tudnám mi az
2015. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kép alapján ez egy sima cicanaci? Nem értem, mért nem lehet így írni. Mellesleg azért jön be, mert olyan vékony réteg ruha ez, hogy ugyanolyan formában látni a lányok fenekét, mintha nem is lenne semmi. Nem torzít rajta, mint pl egy farmer. Én személy szerint ezért szeretem.
2015. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Cigós.
2015. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy a két comb nem ér össze.van közte egy kis/nagy rés.valakinek csak felül van valakinek pedig alul is.mint ahogy azt a képen is nagyon jól lehet látni:)
2015. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom. Melyik elcseszett fiú veszi észre ezt bárkin is? Én rohadtul nem.
2015. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, hogy miért? Fogalmam sincs. Nagyon szépnek találom, persze ne úgy legyen valakinek thigh gap, hogy deformált O lába van. És csak úgy jön be, ha a többi is rendben van, nem csak ezt nézem egy lányon :D
2015. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!