Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem olyan kérdés amit rajtam kívül bárki meg tudna válaszolni, de mindenki azt mondja rám hogy hülye vagyok.

Szóval randizgattam egy sráccal, nagyon kedves, udvarias, szóval tök normális. Külsőre sem rossz egyébként, szóval minden tök szuper lehetne.

Csak épp nem igazán jön be a személyisége. Olyan mint egy lány, mellette az az érzésem hogy ebben a kapcsolatban én hordom a nadrágot. Bizonytalan és nekem kell helyette mindig döntéseket hoznom.

Én amúgy is egy kicsit fiúsabb lány vagyok, már nem külsőre inkább hobbik szintjén. Pl évek óta boxolok, rock zenét hallgatok, szeretem a matekot és a fizikát és mérnöki pályán gondolkodom.

Másik dolog hogy kissé unalmas. Órákig képes a hobbijáról beszélni és nme tűnik fel neki hogy nagyon nem érdekel. Jól el tudunk egyébként beszélgetni, csak épp olyan mintha egy barátnőm lenne. Vagy egy meleg barát. :D

Idegesít hogy túl kedves, hogy nem mer (nem is akar?) nekem ellent mondani soha pedig utálom ha valaki ilyen. Mint a langyos víz, semmilyen, semleges unalmas. Nem érzek szikrát, kb fel vannak cserélődve nálunk a szerepek. Valaki azt mondta tűz és víz vagyunk.


Nos a barátaim viszont azt mondják hülye vagyok, és hogy most már igazán kell nekem egy pasi. Mert hogy sose volt még kapcsolatom 17 évesen és blablabla. De szerelmes szeretnék lenni, egy férfiasabb srácra vágyom... Hát nagy bűn ez?

De nagyon nem tudom hogy szakítsak, mivel kedvelem őt csak épp nagyon nem úgy. Nagyon lelkes, de már idegesítően rámtapad. Még haza se értem kb de már ír hogy mizujs milyen volt a napom, és minden nap ugyanazt az unalmas beszélgetést nyomjuk le a sulival kapcsolatban. Múlkor egy napig nem voltam fent Facebookon máris hívogatott hogy jól vagyok e meg nem tudom. :D

Szóval értitek mindez kb 4-5 találkozás után. Azt se tudom hogy ezt szakításnak hívják-e egyáltalán.

Mit kéne tennem? Előre is köszönöm annak aki végigolvassa, annak meg pláne aki értelmes tanácsot tud adni.


2015. márc. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts ha bírsz, ha tudsz...
2015. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszeld meg vele, hogy te igy erzed es neked ez nem oke, es hanem tud valtoztatni akkor inkabb maradjatok csak baratok:) de ha nem vagy szerelmes bele (nekem ez jott le) akkor egy ertelmuen soha nem lesz teljes ez a kapcsolat..
2015. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem vagyok szerelmes. Inkább látom őt havernak mint másnak.
2015. márc. 21. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég birka türelmed lehet, ha ezt eddig bírtad, le a kalappal. Szerintem a srácnak van még mit fejlődnie és kicsit benőjön feje lágya úgymond. Ez tényleg nem kapcsolat, csak egy jó barátság. És legközelebb ne másoknak akarj megfelelni, hanem csak magadnak és azzal kezdjél kapcsolatot, aki meg is mozgat benned valamit. Abban igazuk van, hogy egy pasi kéne neked, de nem egy kis fiú.
2015. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért ne maradj vele, hogy legyen valakid. Egyértelmű, hogy más típusra vágysz. Szerintem adj esélyt mindkettőtöknek, hogy megtaláljátok a hozzátok igazán illőt.
2015. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eleinte úgy gondoltam hogy jó kapcsolatunk lehetne, mert tényleg kedvelem a srácot. Nem másoknak szeretnék megfelelni, én is vágyom már rá hogy legyen valakim. De igaz hogy ettől még nem kéne bárkinek jónak lennie.
2015. márc. 21. 17:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most úgy érzem nem vagyok annyira szemét :D
2015. márc. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!