Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság/szerelem? Ti megpróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság/szerelem? Ti megpróbálnátok? 18/L

Figyelt kérdés

Szóval van nekem egy legjobb barátom, aki szintén 18 éves fiú. CSAK barátok vagyunk, de beleszerettem. Már féléve, de nem vallottam be, mert egyrészt ő tényleg barátként tekint rám, másrészt nem akarom elrontani a barátságunkat.

De annyira szeretnék úgy vele lenni. Szerintetek elmondjam neki, megpróbáljam? Vagy csak tönkretennék mindent?



2015. márc. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen biztos vagy benne, hogy ő nem érez többet?
2015. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chone ***** válasza:
Lehet, hogy o eppen azert nem kozeledik hozzad, mert tudja, hogy a friendzoneban van. Szerintem mond el neki, proba cseresznye
2015. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fiú hogy tud barátként tekinteni egy lányra?

Mond el neki.

2015. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el, megéri. Ugyan így jöttem össze a legjobb barátommal.:) Ő is azt gondolta, hogy csak barátként nézek rá. Ha tényleg a legjobb barátod, elég nagy esély van arra, hogy ő is szeret. 17/l
2015. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma előtt állsz, és borzasztóan nehéz ilyenkor jó tanácsot adni.

Én megpróbálnám a helyedben, veszteni nem veszthetsz semmit, de annál többet nyerhetsz.

Korotokból kifolyólag előfordulhat, hogy pár hónap múlva /továbbtanulás, költözködés, kapcsolatok miatt stb .../ már nagyon ritkán fogtok találkozni, vagy ami még ennél is rosszabb, lehet, hogy soha többé nem fogjátok látni egymást.

Utána egy egész életen át a szívedben, lelkedben hordozhatsz olyan kérdéseket, mint:

"Mi lett volna ha akkor bátrabb vagyok, és el merem Neki mondani az érzéseimet?

"Lehet, hogy most Ő lenne a férjem és a gyermekem/gyermekeim apukája?"

Szerintem próbáld meg, és ne engedd, hogy egy általa most még ismeretlen lánnyal jöhessen össze.

Tudod, ha Te most beleszerettél, akkor előbb-utóbb más lányok is beleszerethetnek.

2015. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy ő is így érezne. Attól félek, hogy elrontom ezzel a barátságunkat és elveszítem őt.
2015. márc. 21. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ahogy mondani szokták, a puding próbája az evés.

Ha meg sem próbálod a dolgot, akkor soha nem fogsz bizonyosságot szerezni a fiú igazi/valódi érzéseiről.

Lehet, hogy csalódás ér és nagyon kínosan érzed majd utána magad, de emelt fővel léphetsz tovább, mivel Te mindent megpróbáltál a kapcsolatotokért!

Halkan megsúgnám, később se a barátodnak, se a srác barátnőjének nem fog tetszeni, ha gyakran találkozgattok.

A féltékenység és a bizalmatlanság kegyetlen dolog tud lenni.

A legtöbb barátságot -főleg a fiú-lány barátságot- az idő és a komoly kapcsolat szét szokott szakítani.

Én még mindig azt tanácsolnám, hogy próbáld meg! :)

2015. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!