Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ezek után is megpróbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után is megpróbálnátok ezzel a csajjal a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy lány- Találkozgatunk. Elején elmondta egy pasival volt, nem élvezte, és orál anált ki sem próbálta, és nem nagyon tud dolgokat a sexről.


Rá másnapjára, mondta : Most jöttem rá te vagy álmaim pasija így szeretnék veled őszinte lenni.

Elkezdte mondani lefeküdt legjobb barátjával, mindent kipróbáltak. Összesen 4 hapsival volt. Nem nagyon élvezte, jártas mindenben, és legjobb barátjával akkor feküdt le utoljára mikor velem kezdett el találkozgatni, de rám gondolt és abbahagyta DE !!! A pasi kérte hogy fejezzék be. Szerinteme itt sántítt valami a dologban ...


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 26. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

én annál inkább járnék vele... ha ennyire őszinte volt akkor tényleg érezhet irátam valamit...

és köztudottan "k*rvábol lesz a legjobb feleség" :))

2013. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért nem lehetett rögtön az elején tiszta vizet önteni a pohába én őszinte voltam vele az elejétől...
2013. febr. 26. 09:10
 3/8 A kérdező kommentje:
és bántott egy kicsit a dolog ...
2013. febr. 26. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert a lányok (többnyire) zárkózottak és nem irják ki a homlokukra - a pasikkal ellentétben - hogy ennyi, meg ennyiszer szexeltek. Ők ezt (általában) sokkal diszkrétebben kezelik és hiába voltál velük őszinte attól még ne érezd magad feljogosítva arra, hogy minden kis titkába beavasson téged. Ha türelmes vagy akkor önmaga fog mesélni neked. Szép virág lehet szerintem a barátnőd, csak várd meg amíg szárba szökken :)
2013. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ááá kidobnám mint macskát sz***i...

Már most hazudozik mi lesz később? Simán összejár a haverjával ha olyanja van. Meg olyan nincs, hogy "rájöttem te vagy álmaim pasija " Miből jött rá ilyen hirtelen? És ha nem lennél az, akkor nem kéne őszintének lenni az elejétől? Én azt se hinném el ezek után amit kérdez. Olcsó ribi..még a barátaival is összejár kefélni. Dob ki gyorsan a fenébe jobbat érdemelsz.

2013. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze csak ha nem akarsz sorbaállni a szexért később...amint lesz köztetek egy kis mosolyszünet előveszi a "tartalék f*szt" nekem is volt ilyen csajom. De ekkorát hazudni.. Nálam legalábbis az orál szüzesség meg a 4 pasi között elég nagy a különbség. Ha megkéred a kezét lehet bevall még 5-öt. Csak okosan.. pár d*gásra jó lesz de komoly rendes nőt ne várj az nem így indít...
2013. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, keress jobbat
2013. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! :)
2013. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!