Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom hogy nem jó amit csinálo...

Tudom hogy nem jó amit csinálok, de valaki normális ha hánytatás után alig tudok menni mert a lábaim annyira legyengülnek? Vagy ez csak abszolút gyengeség

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 14:04
 1/9 csabika1971 ***** válasza:

De minek hánytatod magad? Fogyni akarsz, és diétázni lusta vagy?

Nagyon veszélyes játékot játszol, hogy csak tud. Hánytatásra egy idő után kialakul a feltételes reflex, melyben eszel és hánysz már szándékosság nélkül. Semmi kaja nem marad meg majd benned, akkor sem mikor szeretnéd.

Sürgősen hagyd abba, semmire nem jó, csak valami beteg agyú ember ezt annak idején kitalálta (Rómaik egykori szokását félre értelmezve). Több kárt okozol vele magadnak mint hasznot, hidd el.

2014. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első. miért kell kioktatni?


Szerinted mi nem tudjuk, hoyg hlyeséget csinálunk??, Dehogynem, csak épp leállni nem megy vele!


Kérdező: hát a gyengeség, erőlködés miatt simán lehet. Nekem is van, meg remegek. Olyankor leülök kicsit, aztán megvárom, míg jobb lesz.

2014. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csabika1971 ***** válasza:

De ha tudjátok, hogy hülyeség amit csináltok, akkor miért csináljátok.

Ezzel saját magatokkal szúrtok. És ha kialakult a feltételes reflex akkor tényleg nem tudtok leállni, éppen erről beszéltem! Ekkor viszont azonnal orvosi segítséget kellene kérnetek.

És ekkor még azzal jössz ne oktassalak ki benneteket. De ha egyszer híján vagytok az észnek, és saját magatok kárára vagytok. Az ember csak próbálna segíteni. Ja, hogy rajtatok nem lehet? Akkor bocsánat.

2014. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, még szép, hogy legyengülsz, mivel kényszeríted a tested valami olyan hülyeségre, amit az amúgy magától nem tenne. Gondolom hót vörös, puffadt és undorító az arcod utána, pár év után meg majd mehetsz új fogsort csináltatni, meg kezeltetni a nyelőcsövedet. Egyetértek az elsővel, mélységesen szánalmas dolognak tartom az önsanyargatásnak ezt az ostoba módját. Hánytatással ráadásul nem is lehet lefogyni, mert egyszerűen már a szájban megkezdődik a tápanyagok lebontása a nyállal együtt, és fizikailag képtelen vagy mindent kihányni. Ne legyél gyenge, mert önmagadon csak te segíthetsz, az önsajnálatod nem fog.
2014. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 eve vagyok bulimias. De meg mindig nem alakult ki felteteles reflex. Ha nem akarok,nem hanyok. Csak sajnos akarok,mert a zabalast nem tudom uralni. Annyira vagyunk csak hulyek,mint egy dohanyos,egy alkoholista vagy egy drogos. Egy kalap ala lehet venni. Ez leginkabb psziches fugges,egy helytelen megkuzdes a szar eletunkkel,a szar erzeseinkkel,amiket jol elnyomunk kajaval,mert konnyebb,mint bogni,es konnyebb,mint barmi mast cselekedni. Szornyu szenvedes,de az orvosok ezen nem tudnak segiteni,legalabbis nekem meg nem tudtak,pedig 10 eve sehova sem haladok,igaz,en elotte is vegetaltam,csak 15 kiloval dagibb voltam. Most is van meg 10 kg pluszom,neha lemegy,neha visszajon. De az eletem elotte is szar volt,es most kicsivel meg szarabb. Kemeny dolog ez,ne irjatok le lustasaggal meg hulyeseggel!
2014. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hanyas utan olyan az arcom mint volt csak kicsit konnyes a szemem es eresebb egy ideig. Es a fogzomancom meg mindig ep. Es iszonyu reg volt mar olyan,hogy kicsit kimarta a torkom a sav,sok viz,es azonnali hanyas a titok. A lelkem viszont... na az egy nagy hanyas.
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo,ne hari hogy kicsit offoltam. Temadhoz: neha velem is elofordul ez a gyengeseg,ha sokaig hanyok,es olyan kajakat,amiket nehez kihanyni. Normalis. Erosen feszül a fenek,a hatso comb,labszar,es elfarad,ettol is remeghet.
2014. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
eléggé normális, ez is jelzi, hogy hülyeséget, rossz dolgot csinálsz. menj el pszichológushoz, beszélj vele valakivel, csak kérlek, hagyd abba! vegyél magadon erőt, és HAGYD ABBA!
2014. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
18%
Azért nem tudtok leállni vele, mert nem akartok és mert össze vissza hazudoztok mindenkinek.
2014. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!