Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet hazugságban élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet hazugságban élni egy életet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen hazugságra gondolsz? Egyébként szerintem megbetegít egy idő után az elfojtás meg a titkolózás, hazudozás, és előbb-utóbb mindenki lebukik úgyis... Jobb őszintének lenni, akik igazán szeretnek, mindenhogy kitartanak majd melletted.
2015. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eddig még nem buktam le, csak néha már lelkileg megterhelő.
2015. márc. 22. 16:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nehéz, és szerintem nem is érdemes, amennyi stresszel meg koncentrálással jár ahhoz képest, hogy nyugodt a lélek. Miért kell titkolóznod? Megbántaná a másikat, amit eltitkolsz, vagy úgy érzed, szégyellned kell valamit? Mert azért titok és titok, meg hazugság és hazugság között is van különbség.
2015. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindkettő, de inkább a szégyen része domináns a dolognak.
2015. márc. 22. 16:28
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet leélni! Ráadásul egy idő után maga a hazudozó keverni fogja nem tudja megkülönböztetni a valóságot a képzelettől. Skizofrén lesz!

Az pedig hogy nem buktál még le!?

Vagy nem kapcsoltál!

2015. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Anonim oldal. Kimered mondani itt? Milyen tipusu?
2015. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Kicsit túlzol. A skizofrénia pedig mást jelent, szerintem disszociatív személyiségzavar amire te gondolsz.
2015. márc. 22. 16:40
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen disszociális ha két külön személyiséggé válik. (vagy több)

Inkoherencia, érzelemmentesség én ilyenekre gondoltam.

2015. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gublug ***** válasza:

Nem lehet leélni.

Beteggé tesz szellemileg és testileg.

Ha mégis leéled a következő életedben keményen fizeted a karmát majd.

2015. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gondolom megcsalások lehetnek az ügyben,igaz?
2015. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!