Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs párkapcsolatotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs párkapcsolatotok nem is szexeltek, vagy kerestek alkalmi partnert/partnereket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap is szexelni fogok, attól függetlenül, hogy nincs párkapcsolatom!
2015. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ezt mindenki csinalja.
2015. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
Nem,hisz annyira csúnya vagyok,hogy rám sem néznek a nők.Ezért nincs párkapcsolatom és alkalmi partenerem sem...
2015. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Nem,az nem az én világom.
2015. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs párkapcsolatom, akkor nem szexelek. 20/L
2015. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt párkapcsolatom, azóta csak alkalmi partnerek.
2015. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már szinte nem is emlékszem rá, mikor voltam utoljára hosszabb ideig egyedülálló, a párkapcsolatosdik előtt meg párszor kipróbáltam a kalandokat. Nem az én világom. De ettől függetlenül, ha hirtelen egyedül maradnék, szerintem egy ideig nem keresnék állandó társat, és akkor idővel talán belemennék alkalmi kapcsolatokba is. Hátha.
2015. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már több mint 2 éve nincs állandó kapcsolatom, ha igényem van rá keresek alkalmi partnert.
2015. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!