Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy gondolkozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy gondolkozási időt kért a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés
Már két-három hónapja flörtölgettünk egymással, még végül pénteken műszak után elmondtam a pasinak, hogy tetszik és hát ezzel eléggé zavarba hoztam, azt felelte erre nem számított és előbb át kell gondolnia, mert zavarja a korkülönbség (ő 38 én 20), de hétfőn visszatérünk erre. Szerintetek is nemre számítsak holnap? :(
2015. márc. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
18 év az nagyon sok, komolyan miért kell mindig ennyivel öregebett kiszúrni? 10 év múlva te 30 ő 48, ezt akarod?
2015. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van esélyed :)
2015. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első! Ezt manapság még megkérdezed?


38 éves, ergo van pénze, egzisztenciája, el tud tartani egy nőt és fel lehet vele vágni, hogy milyen pénzes pasit fogott a csaj.


Ha valaki összejön egy korban hozzá illő pasival (max 5 év kor különbség és még TFH egyetemista a srác), az már ki van nézve manapság, hogy ennek elment az esze.


Én nem is keresek barátnőt 30-35 éves koromig, mert felesleges. Addig összeszedem magam anyagilag, karrierre koncentrálok, s majd 30-32 környékén ha az anyagiak megengedik, elkezdek nézelődni a 16-18 éves nők közt. Máshogy manapság esélytelen, nem működik.


26/F

2015. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
huhuhú :D a 3-as durván csalódott az életben :(
2015. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki,biztos nem gondolkozna rajta.
2015. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4-es: így is lehet fogalmazni.


Mondjuk nem tudom, hogy te hogyan állnál hozzá azok után, hogy minden nő, akitől szerettél volna valamit közli, hogy csak barátként tud tekinteni rád (finomabbik verzió), vagy megmondja a szemedbe, hogy nem vagy elég koros és pénzes mellé. S utána látod, hogy 18 évesen 35-40 éves pasikkal vannak együtt. Hát köszönöm nem kérek a mai kitartott libák visszautasításából tovább.


Gyűjtöm rá a pénzt, hogy majd 3-4 év múlva én is tarthassak egyet. Ennyi.


Amelyik nő azt mondja, hogy neki nem számít a pénz, annak onnantól kezdve azt se szabad elhinni, amit kérdez.


26/F

2015. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De szar lehet arra vàrni,hogy az ember megöregedjen,aztàn pénzből kitartani valami kis ribit.
2015. márc. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, mert én meg ilyen kitartott ribiket nem ismerek... Rossz helyen próbálkozol vagy nemtom.
2015. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!