Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel fordult már elő ilyen? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Nagyon régen szexeltem...talán már több,mint 2 éve.Nagyon-nagyon hiányzik.Nem felejtettem el azt,hogy milyen érzés és az az igazság,hogy mindösszesen 1 lánnyal voltam még együtt csak,akivel szex is volt.Egy kicsit félek attól,hogy a következő lánnyal,akivel lefekszek majd nem biztos,hogy sikerülni fog egyből az izgalom miatt,amiatt,hogy túlságosan át akarom élni megint,és azt akarom,hogy nagyon jól sikerüljön és tényleg jó legyen.És nem akarom,hogy kiröhögjön,hogy esetleg nem áll fel teljesen...Nem viccelek.Komoly válaszokat szeretnék! Volt már veletek ilyen srácok? Amikor odakerültetek,hogy újra szexeltek egy lánnyal,nektek összejött? Jól alakultak a dolgok? Kérlek segítsetek! Nagyon szeretném! Köszönöm előre is! :)))
2015. márc. 23. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok hetero ,de volt már példa olyanra ,h nem állt fel a srácnak.

Pontosan ilyen okok miatt szerintem mert túlságosan rá parázott.

Eszembe sem jutott kiröhögni inkább próbáltam kicsit feloldania szitut ,de csak 2.3. alkalommal sikerült neki elengedni ezt a felesleges stresszt,megfelelési vágyat.

Igaz nem számottevő az én tapasztalatom ,de szerintem egy normális hozzáállású csaj sem fog másképpen cselekedni.

2015. márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer 5 évig nem voltam nővel, és amikor utána megint lett csajom, én úgy paráztam, hogy egyáltalán nem állt föl napokig. Pedig egy csomót próbálkoztunk, pettingeltünk, de semmi. Aztán valahogy túltettem magam a szorongáson, elkezdett menni a dolog, és onnantól hónapokon keresztül szó szoros értelmében csak dugtunk. Szép idők voltak.:)


De ehhez nyilván valami kedves, megértő lányt kell választani, ez a lány is olyan volt. Suttyó példányoknál előfordulhatnak igen kellemetlen reakciók is.

2015. márc. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!