Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztaltam eddig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztaltam eddig, hogy a legtöbb holland származású férfi átlag feletti külsőleg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero férfi szemmel pont az ellenkezőjét látom, bár tény, hogy az átlagnál magasabbak, ez sokaknak imponál
2015. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a tied, igen. Ezt hívják úgy, hogy "vélemény".


Bár akkor ha igazad lenne ők lennének japán ellentétei.


Hollandok: "szép férfiak, ronda nők" vs Japán "ronda férfiak, szép nők"


Vagy a Twi'lek faj :) Ott van az, hogy a nők ilyen legendásan szépek a férfiak meg rondák. Lásd Jabba csicskását (Bib Fortuna)

2015. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az átlagnál helyesebbek és OKOSABBAK.


L20

2015. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhuhuhuuu! Szigeten ismerkedtünk össze egy nagyobb holland társasággal, mivel elég magas lány vagyok (182) én teljesen el voltam varázsolva. Magasak, helyesek, műveltek és humoruk is van...
2015. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, Szigeten én is voltam egy hetet, annyi idő alatt rengeteg féle nemzetiségű emberrel találkoztam és beszélgettem. Arra jutottam, hogy az olaszok túl nyomulósak, a franciák sunyin nyomulósak, a belgák szégyenlősebbek, a hollandok pedig hihetetlenül közvetlenek és lazák. És magasan a legjobbak külsőleg.
2015. márc. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!