Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem akar sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar sokat együtt lenni velem, vagy miért csinálja ezt? Kezd idegesítő lenni.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú, akivel 5x találkoztunk, volt már csók, kézen fogva járás stb. Viszont fura, mert ő elég sokat dolgozik (diákmunka), nekem is volt munkám, illetve tanulni kell a sulira... és most végre van majdnem egy egész szabad hete neki is meg nekem is. És ahhoz képest, hogy nyár van, legutoljára múlt hét szerdán sikerült összehozni a talit, és már írogatta is nekem, hogy várja ezt a hetet, mert sokat leszünk együtt stb stb stb. De nekem kicsit rosszul esik, mintha le akarna koptatni. Most is megbeszéltük h találkozunk, azt hittem h valamikor délután és akkor együtt leszünk végre tök sokat. De mondta h majd késő délután, de akkor megint csak 1-2 óránk lesz (mert utána még edzésre is megy kb 8-ra), ami nekem kevés. Pedig itt lenne az egész napunk. :/ és ez nem egyedi eset, az első két tali volt több órás, 4-5. de az utolsó három mind este volt, akkor is csak 2 órákat voltunk együtt, és rohannom kellett haza, mert 16 évesen mégse örül annak anya, hogy 11-12-kor érek haza. és nekem ez kevés. sosee tudom kiélvezni a találkozókat, mindig az órát nézem h már lassan menni kéne, már lassan menni kéne... és mondtam neki h azt hittem h többet leszünk együtt (pláne azok után h azt hangoztatta h mennyire várjam h velem legyen). Erre a válasza az volt, hogy a kondi terme éjfélig van nyitva, addig van időnk. De akkor is legkésőbb 10-kor elkezd edzeni (2 órát szokott). Én meg nem szeretném azt csinálni, hogy mindig későn érek haza, mert szerintem nem normális. Miért nem lehet rendes programokat csinálni (főleg a kapcs. elején), mondjuk NAPKÖZBEN?? nekem olyan, mintha le akarna koptatni... és rosszul esik... pedig ő mondja mindig a talikat, de mégis... kevés ez nekem...
2014. aug. 25. 12:45
 1/1 Fényember ***** válasza:

Én se szoktam ennél többet lenni a a barátommal nagyon...max 3 órát kb amikor elmegyek hozzájuk. Suli időszakban meg főleg nem tudunk sokat együtt lenni...1-2 órát talán, de volt hogy csak azért mentem föl a városnak a full másik részére hogy csak 10 percre vele lehessek...utána meg fél órát gyalogoltam haza...

Magyarul nem hiszem hogy az a fontos hogy mennyit, hanem hogy kivel. :)

15/L (négy hónapja vagyunk együtt)

2014. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!