Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyukámnak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyukámnak vagy ne?

Figyelt kérdés
Tehát az egész egy nagyon szép napon történt a szüleim elmentek bevásárolni vagy valahová már nem emlékszek ,de a lényeg ,hogy rá bíztak az unokatestvéremre ,hogy vigyázzon rám ő akkor körülbelül 17-18 éves lehetett én pedig olyan 9-10 éves tehát megfogta a kezem bevezetett a házba leült a számítógép elé ést azt mondta üljek az ölébe és majd úgy játszunk ketten ez mondjuk jó ajánlatnak tünt úgyhogy az ölébe ültem és játszotunk de egy idő után ő már nem játszott csak én ,de nem foglalkoztam vele gondoltam megunta vagy ilyesmi ,de aztán éreztem ahogy lefog és egyre erőssebben szorít azután elkezdett olyan furcsán "mocorogni" és nyögött emlékszem nagyon féltem azután mondtam neki ,hogy én inkább kint szeretnék lenni erre próbáltam elmenni ,de ő erre vissza rántott és mégjobban lefogott ,és azt mondta hogy én innen nem megyek sehova erre elkeztem sikítani és ekkorra már nagyon sírtam erre befogta a szám ,és próbált elhalgattatni azt mondta ,hogy szépen játszak ,és nem lesz semmi baj úgyhogy azt tettem amit mond mert nagyon féltem ezekután már egyre hangosabban nyögött és levolt izzadva ,és nagyon nyomott ott a lábam közt én pedig végig sírtam és próbáltam elmenekülni de mindig vissza rántott azután kb másfél-két orára rá elengedett miután elengedett rögtön elfutottam nem tudom igazán elmagyarázni olyan volt mintha sokkos állapotban lettem volna rettegtem sírtam majd miután elég távolra mentem el tőle vissza néztem rá ő pedig nevetett nagyon részletesen nem emlékszem az eészre csak néhány részletre de ezután az eset után folyamatosan vissza tárő rémálmaim voltak és még évakig kisértett azt szeretném megkérdezni ,hogy szerintetek az unokatestvérem megerőszakolt vagy csak én ilyedtem meg jogtalanul kéréek ne nevessetek ki mert ez számomra egyáltalán nem vicces kérlek írjátok meg a véleményeteket .(bocsánat a helyesírási hibákért)kérlek segítsetek ezt most mondjam el anyukámnak vagy ne:
2015. márc. 23. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne.
2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd.
2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt behatolás ,de ez beteges
2015. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RRR ***** válasza:
100%

szerintem mond el mindenképp


ahogy itt leírtad lelkileg erőszakolt meg nem fizikailag

2015. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki.
2015. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenféleképpen ez több a soknál ebböl lelki gondod lehet ne várj most azonnal mond el :(
2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megerőszakolni nem erőszakolt meg, de ezt a szüleidnek tudnia kell. Mond csak el nekik.
2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát elég sokáig magamba fojtottam több mint hat évig ,és mostanában valahogy egyre jobban érzem úgymond a súlyát azt hiszem ezért van ,hogy félek a pasiktól .Szóval szerintetek mondjam el.
2015. márc. 23. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
most azonnal mond el!te érddkedben remélem jó sokat kap ezért!
2015. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Kamu, a válaszodban már milyen jól tudod használni azokat a vesszőket 9 éves létedre.
2015. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!