Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már senki se szeretne komoly kapcsolatot, senki se akar szeretni senkit? (|)

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 06:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2015. márc. 24. 08:05
 12/18 anonim ***** válasza:

De! Szeretne sok ember!

Csak amikor kimutatod és ezért megvetést kapsz ..... (pl.szánalmas vagy!)

Elgondolkozol hogyan tovább.

És az szívja meg aki nem érdemli meg. Aki pont arra vágyna hogy szeressék, kimutassák!

2015. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés végén ott az egy punci, vagy egy búzaszem akarna lenni?
2015. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon is szeretnék, jó lenne, ha valaki megbecsülne.


36N

2015. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A vőlegényem véleménye szerint a szerelemhez kell bizonyos fokú naivitás. És ez összecseng az egyik válaszoló gondolataival is. És én egyetértek ezzel.


Komoly kapcsolathoz, szerelemhez igenis kell egy csipetnyi vak bizalom, kell a hiszékenység, kell, hogy engedd magad elgyengülni.


Részemről ezek mindig is megvoltak, és sosem volt problémám a kapcsolatosdival. Az elég gyorsan kibukik, ha valaki csak szexet akar, és bár persze, tizenévesen mennyire komoly egy kapcsolat, nekem anno pár hónaposak, max egy évesek voltak, de abban volt érzelem, volt szenvedély, volt ragaszkodás.


21 évesen találkoztam a párommal, aki most a vőlegényem, és első perctől kezdve tudni lehetett, hogy azonosak a véleményeink, a céljaink, a vágyaink. De előtte is csomó fiúval, férfival találkoztam, aki igenis komoly kapcsolatra vágyott.


Te vonzod be magad köré az embereket, és te döntesz arról, mifélékkel veszed magad körül.

2015. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De igen. Csak én most egy fiúval akarok összejönni, és nem a wc-ben :(
2015. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Így látom én is, ahogy a kérdés meg van fogalmazva.

Hogy miért? Mert az emberi élet és érzelemvilág olyan lett, mint a bolti termék: ha megromlik van másik hely, ahol találsz másikat. Ez fog menni az idők végezetéig.

A poén, hogy mi akartuk így, tehát most már együk is meg, amit főztünk.

2015. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én JELENLEG nem akarok sem szeretni, sem kapcsolatot, de jó lenne MAJD később :)

21l

2015. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!