Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be a szülőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam be a szülőknek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és egyszer sem szexeltem és nem is voltam nővel.. És mostmár ideje lenne úgy gondolom, nagyon kívánom a lányokat. És hát azon gondolkozom hogy veszek óvszert, hátha jön egy alkalom.. De az a bukkanó, hogy mi lesz ha megtalálják anyámék?Mit mondjak, hogy mire kell??

És óvszert tényleg a gyógyszertárban kell venni, mert azt hallottam hogy az áruházakban egyes troll emberek kiszúrkálják..

segítsetek



2015. márc. 25. 06:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szúrkálják ki , amúgy én a pénztárcámban hordom szintén 16/f :D
2015. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elhiszem, én is így vagyok

Igen ott is lehet, inkább mint boltokban.

2015. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne parazz, ha megtalaljak akkor legalabb megnyugodnak, hogy vedekezel. Nyugodtan vehetsz barhol ovszert, ha ketelkedsz benne akkor fujd fel egy kicsit mielott hasznalatba venned es kiderul, hogy lyukas vagy sem... Ennyi.
2015. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is 16vagyok.Ez nem játèk,amit dugdosni kell!Minek kell a szülő elött dugdosni?Én nálam az ilyesmi sosem volt rejtély,ez alap dolog az embereknél!Én is a pénztárcámban hordom,de a szüleim tudják,hogy van,és hogy ott.Lehet a neveltetès az oka.Nem tudom.
2015. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Bocsáss meg, de részvétem a brutálisan infantilis szüleid miatt.

Ha megtalálják, arra kell, hogy ne abortuszra vagy gyerektartásra kelljen pénzt adniuk.

Mellesleg ennyire sokra értékelnek, hogy meglepődnének, ha lefeküdnél valakivel? Vagy valamilyen lelki sérült "vallási" tilalom?

Dehogy szúrják ki az áruházban. A megatrollság az, hogy hallottam valami olyat, hogy 18 éven felülieknek adhatják csak. De hogy ebből gond lenne, még nem hallottam. Ebayről is tudsz rendelni, több száz darab után mondom, hogy rendben vannak.

2015. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Chone ***** válasza:
Az enyémet is megtalálták anno, sőt nem egy darabot, hanem egy egész packot (18 db-ot), és nem szólt semmit anyám, tudta, hogy van eszem és védekezek.
2015. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha meglátják, inkább megdicsérnek, mennyire felelősségteljes és előrelátó vagy.
2015. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Attól függ milyen a szüleid felfogása. Én a 14 éves öcsémnek anyámmal együtt csináltattunk óvszercsokrot ballagására. Amikor 16 évesen először hazahozott egy lányt akkor is csak annyit mondtam neki, hogy esze legyen és ha kell pénz szívesen adok neki, pedig én lány vagyok. Sosem sértődött meg ilyeneken :)
2015. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem hiszem hogy barki is kiszurkalna.Nem kell semmit mondani,de elo"szor szedj fel egy csajt.
2015. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En szexshopban szoktam venni, de a boltban sem szurkaljak ki, ha ki van szurva ugy is kiszakad...

Dugdosni? Minek? En mult nyaron felazalltam a buszra, ahogy kikaptam a tadkambol a berletem kiesett vagy 2 ovszer, multkor anyam meg indokolatlanul matatott a szekrenyemen es kerdezte a sikotitora, hogy az mi (nemet felirat van rajta csak), mondtam sikosito tedd le. :D nem kell ezt tuldramatizalni...

2015. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!