Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiú ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiú ennyire r*hadék?

Figyelt kérdés

Elvileg barátok vagyunk, egy héten párszor összefutunk. Ha meglát valahol, akkor bámul, odajön hozzám, tök rendes, simogat, öleleget, csókolóztunk is már párszor.

Ha meg én megyek oda hozzá, direkt kikerül, pedig lenne rám ideje, nem ad csak egy gyors puszit.Magyarul leszar.

Ha meg nem akar többet barátságnál, miért van az, hogy néha már szinte úgy viselkedik velem, mintha járnánk, máskor meg kerül. Ma is én szerettem volna csókot, és csak annyit mondott, hogy de... :/ Elég megalázó volt, utána be is szóltam neki, amit már megbántam. Minek szórakozik velem? Ha eltűnök az életéből, akkor is ugyanúgy le fog szarni? Nagyon szeretem őt, de azt hiszem, ettől jobban már nem kéne megalázkodni..


2015. márc. 25. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kaki
2015. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ugye tudod, hogy ez kétszemélyes játék? Ő nem tudná eladni a bunkó egyéniségét, ha te nem lennél rá vevő. Ő meg azt kérdezhetné ezen az oldalon: Hogy lehet egy lány ennyire alázatos?
2015. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Kihasznál, szeret szórakozni
2015. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert pasi, ergó egy tapló.
2015. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es ilyen pasikkal ne hasonítgass össze ..nem kell általánosítani!
2015. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ilyen bunkó magaviselet után, te hogyhogy még mindig engeded, hogy csókolgasson, meg miegymás?
2015. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!