Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány azt mondja nektek az első randin, hogy nem jöttök be neki, akkor nagyon sértve érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Legalább nem pazaroljuk egymás idejét tovább, így akár egy barátság is kialakulhat.
2015. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, de elfogadnám.
2015. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 25. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogyan közli ezt velem.Ha őszintén és korrekten nyugodt hangon elmondja,hogy bocsi de nem lehet ebből már semmi,akkor nem leszek sértett egyáltalán.

Csak hát ilyet a mai világban hol látsz,vagy hallasz?Mert kb. sehol.

Vagyis én még nem hallottam,tapasztaltam ilyet soha.

Hanem vagy szó nélkül szimplán otthagynak,vagy elküldenek melegebb éghajlatra,vagy megaláznak és ott hagynak.De egyik sem mondja meg a szemedbe őszintén sajnos. :/

2015. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, kicsit sérülne a férfi önérzetem, de bármi más rosszabb:

- ha azt mondja, hogy persze, akkor majd még találkozunk, és onnantól elérhetetlen

- ha elfogadja az étterem/koncertmeghívásokat, hagyja, hogy fizessek neki mindent, de nem hajlandó semmi többre (intimitás, csók, szex)

- vagy ha a következő megbeszélt randi előtti napon szembejön velem az utcán, egy másik pasi karjában, és csak a vállát vonogatja.

2015. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!