Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A romantika ideje lejárt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantika ideje lejárt?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy mindig is az a típusú lány voltam, aki szeret(ne) titkos levelet küldeni a kiszemeltjének, vagy szépeket mondani neki, csöpögni...de senkinek nem tetszett, akinél próbálkoztam.


Úgy látom, hogy inkább meghátrálnak, minthogy a karomba ugranának... És hatásosabb a bunkó flörtölés, a flegma viselkedés etc etc.

Van még valaki a földön, akinek tetszik, ha valaki romantikus? Vagy igazából udvarolnak neki?


20/LL



2015. márc. 25. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak sokan ilyenek,csak őket észre sem veszitek sajnos. :/

Mindig csak a bunkó,flegmát veszitek észre,úgy pedig elég nehéz lenne ilyet találni.Hiszen ők maguk is bunkók,flegmák,tehát ha náluk próbálkozol,akkor ha hasonlóan viselkedsz,mint ők akkor válik be a bunkózás,flegmaság.

Ha észreveszel olyanokat is,akik hasonlóan szeretik a romantikát,udvariasságot,és úgy is viselkedsz,akkor náluk pedig az fog beválni. :)

Pont itt van a kulcs,amit írtál is:

"de senkinek nem tetszett, akinél próbálkoztam."

Tehát valószínűleg olyanok tetszenek,és olyanoknál próbálkoztál,akik bunkók és flegmák szintén.

Szóval ha ilyenekkel akarsz együtt lenni,akkor legyél Te is flegma és bunkó.

Ha pedig romantikára és ilyenekre vágysz,akkor keress olyat,vedd észre azokat is,akik ezt szeretik szintén.

Mert vannak bőven,nem is kevesen.

2015. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A jó Solonius ***** válasza:
Részben egyetértek veled, Kérdező. Valóban igaz, hogy manapság - sajnos -, egyre kevesebb szerepet kap a romantika, de vannak még romantikus beállítottságú férfiak.
2015. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jogos...

De mit kell tenni a tudatalattival, ami vonzodik a dominans, nagyszajuakhoz? Meg akkor is, ha a tudat utalja oket?

2015. márc. 25. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár én személy szerint nem vagyok oda ezekért a "csöpögős" dolgokért, de az egyik barátom már sokkal inkább ilyen romantikus beállítottságú. Vele szerintem jól megértenétek egymást, Kérdező :D
2015. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csöpögős részt kivéve ez mind meg van a Páromba, vis tud romantikus is lenni. Igaz, ha kell tud rossz fiúként viselkedni, szexben is, néha kell ilyen is, vagy, ha olyan a helyzet. Bár jobban szereti szóban lerendezni, ha úgy alakul s ritkán üt, mikor az illető nem ért a szóból. Szerencsére mióta együtt vagyunk nem volt ilyen szitu.


Lehet túl sok nekik és kicsit kéne máshogy úgymond előadnod magad. Az aranyközéputat kéne megtalálnod.


N

2015. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, elég nehéz megtalálni :D mindig átesek a ló túloldalára...


utolsó előtti!

köszi, aranyos vagy... de én meg leszbikus

2015. márc. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!